breaking news

UFC Rankings

Laatst bijgewerkt: 16-07-’19

Pound for Pound
#1 Daniel Cormier
(MMA 22 – 1 – 0 – 1 / UFC 11 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Stipe Miocic (UFC 241, 17-08-’19)
#2 Jon Jones
(MMA 25 – 1 – 0 – 1 / UFC 19 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#3 Khabib Nurmagomedov
(MMA 27 – 0 – 0 / UFC 11 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Dustin Poirier (UFC 242, 07-09-’19)
#4 Henry Cejudo
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Amanda Nunes
(MMA 18 – 4 – 0 / UFC 11 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Max Holloway
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 16 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Frankie Edgar (UFC 240, 27-07-’19)
#7 Kamaru Usman
(MMA 15 – 1 – 0 / UFC 10 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Robert Whittaker ▲2
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 11 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Israel Adesanya (UFC 243, 05-10-’19)
#9 Conor McGregor
(MMA 21 – 4 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Dustin Poirier ▼2
(MMA 25 – 5 – 0 – 1 / UFC 17 – 4 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Khabib Nurmagomedov (UFC 242, 07-09-’19)
#11 Stipe Miocic
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Daniel Cormier (UFC 241, 17-08-’19)
#12 Tony Ferguson
(MMA 24 – 3 – 0 / UFC 14 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Donald Cerrone (UFC 238, 08-06-’19)
#13 Valentina Shevchenko
(MMA 17 – 3 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Liz Carmouche (UFN 156, 10-08-’19)
#14 Tyron Woodley
(MMA 19 – 4 – 1 / UFC 9 – 3 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#15 Jessica Andrade
(MMA 20 – 6 – 0 / UFC 11 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Weili Zhang (UFN 157, 31-08-’19)
Eervolle vermeldingen
Jose Aldo
Dominick Cruz
Cris Cyborg
TJ Dillashaw
Frankie Edgar
Joanna Jedrzejczyk
Rose Namajunas
Yoel Romero
Heavyweight
#C Daniel Cormier
(MMA 22 – 1 – 0 – 1 / UFC 11 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Stipe Miocic (UFC 241, 17-08-’19)
#1 Stipe Miocic
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Daniel Cormier (UFC 241, 17-08-’19)
#2 Francis Ngannou
(MMA 14 – 3 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Junior Dos Santos
(MMA 21 – 6 – 0 / UFC 15 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Curtis Blaydes
(MMA 11 – 2 – 0 – 1 / UFC 6 – 2 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Shamil Abdurakhimov (UFC 242, 07-09-’19)
#5 Derrick Lewis
(MMA 20 – 8 – 0 – 1 / UFC 11 – 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Alexander Volkov
(MMA 30 – 7 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Alistair Overeem
(MMA 45 – 17 – 0 – 1 / UFC 10 – 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Cain Velasquez
(MMA 14 – 3 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Alexey Oleynik
(MMA 54 – 12 – 1 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Walt Harris (UFC on ESPN 4, 20-07-’19)
#10 Shamil Abdurakhimov
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Curtis Blaydes (UFC 242, 07-09-’19)
#11 Blagoy Ivanov
(MMA 18 – 2 – 0 – 1 / UFC 2 – 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Tai Tuivasa
(MMA 8 – 2 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Marcin Tybura
(MMA 17 – 5 – 0 / UFC 4 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Augusto Sakai (UFN 158, 14-09-’19)
#14 Walt Harris
(MMA 12 – 7 – 0 – 1 / UFC 5 – 6 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Alexey Oleynik (UFC on ESPN 4, 20-07-’19)
#15 Augusto Sakai
(MMA 13 – 1 – 1 / UFC 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Marcin Tybura (UFN 158, 14-09-’19)
Eervolle vermeldingen
Junior Albini
Andrei Arlovski
Josh Barnett (Cut)
Maurice Greene
Mark Hunt (Free Agent)
Timothy Johnson (Cut)
Ruslan Magomedov (Lifetime USADA Ban)
Sergei Pavlovich
Ben Rothwell
Jairzinho Rozenstruik
Dmitry Sosnovskiy
Stefan Struve (Retired)
Fabricio Werdum
Adam Wieczorek
Justin Willis
Light-Heavyweight
#C Jon Jones
(MMA 25 – 1 – 0 – 1 / UFC 19 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#1 Daniel Cormier
(MMA 22 – 1 – 0 – 1 / UFC 11 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Stipe Miocic (UFC 241, 17-08-’19)
#2 Thiago Santos
(MMA 21 – 7 – 0 / UFC 13 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Anthony Smith
(MMA 32 – 14 – 0 / UFC 8 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Dominick Reyes
(MMA 11 – 0 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Jan Blachowicz
(MMA 24 – 8 – 0 / UFC 7 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Alexander Gustafsson ▲1
(MMA 18 – 6 – 0 / UFC 10 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Volkan Oezdemir
(MMA 15 – 4 – 0 / UFC 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Ilir Latifi (UFC on ESPN 5, 03-08-’19)
#8 Corey Anderson
(MMA 12 – 4 – 0 / UFC 9 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Ilir Latifi
(MMA 14 – 6 – 0 – 1 / UFC 7 – 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Volkan Oezdemir (UFC on ESPN 5, 03-08-’19)
#10 Glover Teixeira
(MMA 29 – 7 – 0 / UFC 12 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Nikita Krylov (UFN 158, 14-09-’19)
#11 Aleksandar Rakic
(MMA 12 – 1 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Johnny Walker
(MMA 17 – 3 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Mauricio Rua
(MMA 26 – 11 – 0 / UFC 10 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Nikita Krylov
(MMA 25 – 6 – 0 / UFC 7 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Glover Teixeira (UFN 158, 14-09-’19)
#15 Misha Cirkunov
(MMA 14 – 5 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Jimmy Crute (UFN 158, 14-09-’19)
Eervolle vermeldingen
Sam Alvey
Magomed Ankalaev
Eryk Anders
Gadzhimurad Antigulov
Jimmy Crute
Patrick Cummins
Ion Cutelaba
Abdul-Kerim Edilov (ACA)
Justin Ledet
Jimi Manuwa (Retired)
Alonzo Menifield
Antonio Rogerio Nogueira
Michal Oleksiejczuk
Tyson Pedro
Luke Rockhold
Khalil Rountree Jr.
Gökhan Saki
Ryan Spann
Ovince St. Preux
Gian Villante
Middleweight
#C Robert Whittaker
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 11 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Israel Adesanya (UFC 243, 05-10-’19)
#1 Israel Adesanya (Interim Champion)
(MMA 17 – 0 – 0 / UFC 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Robert Whittaker (UFC 243, 05-10-’19)
#2 Yoel Romero
(MMA 13 – 3 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Paulo Costa (UFC 241, 17-08-’19)
#3 Kelvin Gastelum
(MMA 16 – 4 – 0 – 1 / UFC 10 – 4 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#4 Jack Hermansson
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 7 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Jared Cannonier (UFN 160, 28-09-’19)
#5 Ronaldo Souza
(MMA 26 – 7 – 0 – 1 / UFC 9 – 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Chris Weidman
(MMA 14 – 4 – 0 / UFC 10 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Paulo Costa
(MMA 12 – 0 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Yoel Romero (UFC 241, 17-08-’19)
#8 Derek Brunson
(MMA 19 – 7 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Ian Heinisch (UFC 241, 17-08-’19)
#9 Jared Cannonier
(MMA 12 – 4 – 0 / UFC 5 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Jack Hermansson (UFN 160, 28-09-’19)
#10 Ian Heinisch
(MMA 13 – 1 – 0 / UFC 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Derek Brunson (UFC 241, 17-08-’19)
#11 Uriah Hall ▲1
(MMA 14 – 9 – 0 / UFC 7 – 7 – 0)
Volgend gevecht: Antonio Carlos Junior (UFN 158, 14-09-’19)
#12 Brad Tavares ▼1
(MMA 17 – 5 – 0 / UFC 12 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Antonio Carlos Junior
(MMA 10 – 3 – 0 – 1 / UFC 7 – 3 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Uriah Hall (UFN 158, 14-09-’19)
#14 David Branch
(MMA 22 – 6 – 0 / UFC 4 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Andrew Sanchez (UFN 158, 14-09-’19)
#15 Anderson Silva
(MMA 34 – 10 – 0 – 1 / UFC 17 – 6 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Omari Akhmedov
Vitor Belfort (Retired)
Michael Bisping (Retired)
Tim Boetsch
Tom Breese
Zak Cummings
Cezar Ferreira
Trevin Giles
Johny Hendricks (Retired)
Jordan Johnson (PFL)
Krzysztof Jotko
Thales Leites (Retired)
Lyoto Machida (Cut)
Gerald Meerschaert
Oskar Piechota
Edmen Shahbazyan
Elias Theodorou (Cut)
Marvin Vettori
Welterweight
#C Kamaru Usman
(MMA 15 – 1 – 0 / UFC 10 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Tyron Woodley
(MMA 19 – 4 – 1 / UFC 9 – 3 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#2 Colby Covington
(MMA 14 – 1 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Robbie Lawler (UFC on ESPN 5, 03-08-’19)
#3 Jorge Masvidal
(MMA 34 – 13 – 0 / UFC 11 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Rafael Dos Anjos
(MMA 29 – 11 – 0 / UFC 18 – 9 – 0)
Volgend gevecht: Leon Edwards (UFC on ESPN 4, 20-07-’19)
#5 Darren Till
(MMA 17 – 2 – 1 / UFC 5 – 2 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#6 Stephen Thompson
(MMA 14 – 4 – 1 / UFC 9 – 4 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#7 Anthony Pettis
(MMA 22 – 8 – 0 / UFC 9 – 7 – 0)
Volgend gevecht: Nate Diaz (UFC 241, 17-08-’19)
#8 Santiago Ponzinibbio
(MMA 27 – 3 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Ben Askren
(MMA 19 – 1 – 0 – 1 / UFC 1 – 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Robbie Lawler
(MMA 28 – 13 – 0 – 1 / UFC 13 – 7 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Colby Covington (UFC on ESPN 5, 03-08-’19)
#11 Demian Maia
(MMA 27 – 9 – 0 / UFC 21 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Leon Edwards ▼1
(MMA 17 – 3 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Rafael Dos Anjos (UFC on ESPN 4, 20-07-’19)
#13 Neil Magny
(MMA 21 – 7 – 0 / UFC 14 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Elizeu Zaleski Dos Santos
(MMA 21 – 5 – 0 / UFC 7 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Li Jingliang (UFN 157, 31-08-’19)
#15 Vicente Luque
(MMA 16 – 6 – 1 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Mike Perry (UFN 156, 10-08-’19)
Eervolle vermeldingen
Abdul Razak Alhassan
Warlley Alves
Siyar Bahadurzada
Bryan Barberena
Matt Brown
Michael Chiesa
Carlos Condit
Nick Diaz
Ramazan Emeev
Bartosz Fabinski
Lyman Good
Dwight Grant
Max Griffin
Li Jingliang
Alan Jouban
Dong Hyun Kim
James Krause
Ryan LaFlare (Retired)
Chad Laprise
Anthony Rocco Martin
Jake Matthews
Tim Means
Curtis Millender
Sergio Moraes
Belal Muhammad
Geoff Neal
Gunnar Nelson
Alex Oliveira
Mike Perry
Niko Price
Michel Prazeres
Danny Roberts
Tarec Saffiedine
Claudio Silva
Georges St-Pierre (Retired)
Sean Strickland
Nordine Taleb
Lightweight
#C Khabib Nurmagomedov
(MMA 27 – 0 – 0 / UFC 11 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Dustin Poirier (UFC 242, 07-09-’19)
#1 Dustin Poirier (Interim Champion)
(MMA 25 – 5 – 0 – 1 / UFC 17 – 4 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Khabib Nurmagomedov (UFC 242, 07-09-’19)
#2 Tony Ferguson
(MMA 25 – 3 – 0 / UFC 15 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Conor McGregor
(MMA 21 – 4 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Donald Cerrone
(MMA 36 – 12 – 0 – 1 / UFC 23 – 9 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Justin Gaethje
(MMA 20 – 2 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Al Iaquinta
(MMA 14 – 5 – 1 / UFC 9 – 4 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#7 Edson Barboza
(MMA 20 – 7 – 0 / UFC 14 – 7 – 0)
Volgend gevecht: Paul Felder (UFC 242, 07-09-’19)
#8 Kevin Lee
(MMA 17 – 5 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Anthony Pettis
(MMA 22 – 8 – 0 / UFC 9 – 7 – 0)
Volgend gevecht: Nate Diaz (UFC 241, 17-08-’19)
#10 Paul Felder
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 8 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Edson Barboza (UFC 242, 07-09-’19)
#11 Charles Oliveira
(MMA 27 – 8 – 0 – 1 / UFC 15 – 8 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#12 Gregor Gillespie
(MMA 13 – 0 – 0 / UFC 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Alexander Hernandez
(MMA 10 – 2 – 0 / UFC 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Francisco Trinaldo (UFC on ESPN 4, 20-07-’19)
#14 Islam Makhachev
(MMA 17 – 1 – 0 / UFC 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Davi Ramos (UFC 242, 07-09-’19)
#15 James Vick
(MMA 13 – 3 – 0 / UFC 9 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Daniel Hooker (UFC on ESPN 4, 20-07-’19)
Eervolle vermeldingen
Eddie Alvarez (ONE Championship)
Olivier Aubin-Mercier
Gilbert Burns
Beneil Dariush
Nate Diaz
Evan Dunham (Retired)
Carlos Diego Ferreira
Bobby Green
Desmond Green
Clay Guida
Nasrat Haqparast
Scott Holtzman
Daniel Hooker
Damir Ismagulov
Rustam Khabilov
Drakkar Klose
Yancy Medeiros
Jim Miller
Magomed Mustafaev
Alan Patrick
Luis Peña
Vinc Pichel
Davi Ramos
Roosevelt Roberts
Leonardo Santos
Joaquim Silva
Mairbek Taisumov
David Teymur
Francisco Trinaldo
Featherweight
#C Max Holloway
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 16 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Frankie Edgar (UFC 240, 27-07-’19)
#1 Alexander Volkanovski
(MMA 20 – 1 – 0 / UFC 7 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Brian Ortega
(MMA 14 – 1 – 0 – 1 / UFC 6 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#3 Jose Aldo
(MMA 28 – 5 – 0 / UFC 10 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Frankie Edgar
(MMA 23 – 6 – 1 / UFC 17 – 6 – 1)
Volgend gevecht: Max Holloway (UFC 240, 27-07-’19)
#5 Zabit Magomedsharipov
(MMA 17 – 1 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Chan Sung Jung
(MMA 15 – 5 – 0 / UFC 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Yair Rodriguez
(MMA 11 – 2 – 0 / UFC 7 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Jeremy Stephens
(MMA 28 – 16 – 0 / UFC 15 – 15 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Josh Emmett ▲1
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Renato Moicano ▼1
(MMA 13 – 3 – 1 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Calvin Kattar
(MMA 20 – 3 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Arnold Allen ▲1
(MMA 15 – 1 – 0 / UFC 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Shane Burgos ▲1
(MMA 12 – 1 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Ryan Hall (New Ranking)
(MMA 8 – 1 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Mirsad Bektic ▼2
(MMA 12 – 2 – 0 / UFC 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Kevin Aguilar
Makwan Amirkhani
Julio Arce
Enrique Barzola
Gabriel Benitez
Dennis Bermudez (Retired)
Doo Ho Choi
Grant Dawson
Darren Elkins
Andre Fili
Rick Glenn
Dan Ige
Michael Johnson
Myles Jury
Jason Knight (Cut)
Ricardo Lamas
Gilbert Melendez
Chad Mendes (Retired)
Bryce Mitchell
Chas Skelly
Cub Swanson
Mike Trizano
Zubaira Tukhugov
Sodiq Yusuff
Bantamweight
#C Henry Cejudo
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 12 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Marlon Moraes
(MMA 22 – 6 – 1 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Aljamain Sterling
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Raphael Assuncao
(MMA 27 – 6 – 0 / UFC 11 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Cory Sandhagen (UFC 241, 17-08-’19)
#4 Petr Yan
(MMA 13 – 1 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Pedro Munhoz
(MMA 18 – 4 – 0 – 1 / UFC 8 – 4 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#6 Dominick Cruz
(MMA 22 – 2 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Cody Garbrandt
(MMA 11 – 3 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Jimmie Rivera
(MMA 22 – 4 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Cory Sandhagen
(MMA 11 – 1 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Raphael Assuncao (UFC 241, 17-08-’19)
#10 Cody Stamann
(MMA 18 – 2 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Rob Font
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 John Dodson
(MMA 21 – 11 – 0 / UFC 9 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Song Yadong
(MMA 15 – 4 – 0 – 1 / UFC 4 – 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Urijah Faber (New Ranking)
(MMA 35 – 10 – 0 / UFC 11 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Thomas Almeida ▼1
(MMA 22 – 3 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Iuri Alcantara
Renan Barao
Raoni Barcelos
Manny Bermudez
Ray Borg
Bryan Caraway
TJ Dillashaw
Merab Dvalishvili
Brian Kelleher
Casey Kenney
Montel Jackson
Brett Johns
John Lineker (Cut)
Matthew Lopez
Said Nurmagomedov
Sean O’Malley
Jose Quinonez
Alejandro Perez
Alex Perez
Sergio Pettis
Ricardo Ramos
Matt Schnell
Douglas Silva de Andrade
Ricky Simón
Louis Smolka
Marlon Vera
Eddie Wineland
Nathaniel Wood
Rani Yahya
Flyweight
#C Henry Cejudo
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Joseph Benavidez
(MMA 28 – 5 – 0 / UFC 15 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Jussier Formiga
(MMA 23 – 6 – 0 / UFC 9 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Alexandre Pantoja
(MMA 21 – 3 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Deiveson Alcantara Figueiredo (UFC 240, 27-07-’19)
#4 Deiveson Alcantara Figueiredo
(MMA 15 – 1 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Alexandre Pantoja (UFC 240, 27-07-’19)
#5 Timothy Elliott
(MMA 16 – 8 – 1 / UFC 4 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Sergio Pettis (New Ranking)
(MMA 17 – 5 – 0 / UFC 8 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Rogerio Bontorin ▼1
(MMA 15 – 1 – 0 – 1 / UFC 1 – 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Raulian Paiva (UFN 156, 10-08-’19)
#8 Ryan Benoit ▼1
(MMA 10 – 5 – 0 / UFC 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Jordan Espinosa
(MMA 14 – 5 – 0 – 1 / UFC 1 – 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Matt Schnell (UFC on ESPN 5, 03-08-’19)
#10 Brandon Moreno (New Ranking)
(MMA 15 – 5 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Askar Askarov (UFN 159, 21-09-’19)
#11 Kai Kara-France ▼2
(MMA 19 – 7 – 0 – 1 / UFC 2 – 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Mark De La Rosa (UFN 157, 31-08-’19)
#12 Alex Perez ▼2
(MMA 22 – 5 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Raulian Paiva ▼2
(MMA 18 – 2 – 0 / UFC 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Rogerio Bontorin (UFN 156, 10-08-’19)
#14 Matt Schnell ▼2
(MMA 13 – 4 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Jordan Espinosa (UFC on ESPN 5, 03-08-’19)
#15 Mark De La Rosa (New Ranking)
(MMA 11 – 2 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Kai Kara-France (UFN 157, 31-08-’19)
Eervolle vermeldingen
Magomed Bibulatov (ACA)
Jarred Brooks (Cut)
Naoki Inoue (Cut)
Demetrious Johnson (ONE Championship)
John Moraga (Cut)
Joseph Morales (Cut)
Ben Nguyen (Cut)
Matheus Nicolau (Cut)
Dustin Ortiz (Cut)
Wilson Reis (Cut)
Roberto Sanchez (Cut)
Ulka Sasaki (Rizin FF)
Eric Shelton (Cut)
Jose Torres (Brave CF)
Women’s Featherweight
#C Amanda Nunes
(MMA 18 – 4 – 0 / UFC 11 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Megan Anderson
Cris Cyborg
Tonya Evinger
Holly Holm
Yana Kunitskaya
Germaine de Randamie
Felicia Spencer
Cat Zingano
Women’s Bantamweight
#C Amanda Nunes
(MMA 18 – 4 – 0 / UFC 11 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Germaine de Randamie
(MMA 9 – 3 – 0 / UFC 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Ketlen Vieira
(MMA 10 – 0 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Holly Holm
(MMA 12 – 5 – 0 / UFC 5 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Julianna Peña (New Ranking)
(MMA 9 – 3 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Aspen Ladd ▼1
(MMA 8 – 1 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Raquel Pennington ▼1
(MMA 9 – 8 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Irene Aldana (UFC on ESPN 4, 20-07-’19)
#7 Cat Zingano ▼1
(MMA 10 – 4 – 0 / UFC 3 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Yana Kunitskaya ▼1
(MMA 12 – 4 – 0 – 1 / UFC 2 – 1 – 0 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#9 Marion Reneau ▼1
(MMA 9 – 5 – 1 / UFC 5 – 4 – 1)
Volgend Gevecht: TBA
#10 Irene Aldana ▼1
(MMA 9 – 4 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Raquel Pennington (UFC on ESPN 4, 20-07-’19)
#11 Sara McMann ▼1
(MMA 11 – 5 – 0 / UFC 5 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Macy Chiasson ▼1
(MMA 5 – 0 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Lina Länsberg (UFN 160, 28-09-’19)
#13 Lina Länsberg ▼1
(MMA 9 – 4 – 0 / UFC 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Macy Chiasson (UFN 160, 28-09-’19)
#14 Sijara Eubanks
(MMA 4 – 3 – 0 / UFC 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Viviane Araújo (New Ranking)
(MMA 7 – 1 – 0 / UFC 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Alexis Davis (UFC 240, 27-07-’19)
Eervolle vermeldingen
Talita Bernardo
Jessica-Rose Clark
Bethe Correia
Tonya Evinger
Gina Mazany
Nicco Montaño
Sarah Moras
Ronda Rousey
Leslie Smith (Cut)
Women’s Flyweight
#C Valentina Shevchenko
(MMA 17 – 3 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Liz Carmouche (UFN 156, 10-08-’19)
#1 Jessica Eye
(MMA 14 – 7 – 0 – 1 / UFC 4 – 6 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#2 Katlyn Chookagian
(MMA 12 – 2 – 0 / UFC 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Liz Carmouche
(MMA 13 – 6 – 0 / UFC 5 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Valentina Shevchenko (UFN 156, 10-08-’19)
#4 Joanne Calderwood ▲1
(MMA 13 – 4 – 0 / UFC 5 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Andrea Lee (UFC 242, 07-09-’19)
#5 Roxanne Modafferi ▲1
(MMA 23 – 16 – 0 / UFC 2 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Jennifer Maia (UFC on ESPN 4, 20-07-’19)
#6 Jennifer Maia ▲3
(MMA 16 – 5 – 1 / UFC 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Roxanne Modafferi (UFC on ESPN 4, 20-07-’19)
#7 Andrea Lee
(MMA 11 – 2 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Joanne Calderwood (UFC 242, 07-09-’19)
#8 Alexis Davis
(MMA 19 – 9 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Viviane Araújo (UFC 240, 27-07-’19)
#9 Lauren Murphy ▲1
(MMA 10 – 4 – 0 / UFC 2 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Mara Romero Borella (UFC on ESPN 5, 03-08-’19)
#10 Mara Romero Borella ▲2
(MMA 12 – 5 – 0 – 2 / UFC 2 – 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Lauren Murphy (UFC on ESPN 5, 03-08-’19)
#11 Montana Stewart-De La Rosa
(MMA 10 – 5 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Maycee Barber ▲1
(MMA 7 – 0 – 0 / UFC 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Paige VanZant ▲1
(MMA 8 – 3 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Poliana Botelho ▲1
(MMA 8 – 2 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Antonina Shevchenko (New Ranking)
(MMA 7 – 1 – 0 / UFC 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Lucie Pudilova (UFC on ESPN 5, 03-08-’19)
Eervolle vermeldingen
JJ Aldrich
Viviane Araújo
Mayra Bueno Silva
Shana Dobson
Melinda Fabian
Ashlee Evans-Smith
Barb Honchak
Nadia Kassem
Ji Yeon Kim
Justin Kish
Ariane Lipski
Veronica Macedo
Maryna Moroz
Lauren Mueller
Lucie Pudilova
Rachael Ostovich
Gillian Robertson
Women’s Strawweight
#C Jessica Andrade
(MMA 20 – 6 – 0 / UFC 11 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Weili Zhang (UFN 157, 31-08-’19)
#1 Rose Namajunas
(MMA 8 – 4 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Tatiana Suarez
(MMA 9 – 0 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Nina Ansaroff
(MMA 10 – 6 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Joanna Jedrzejczyk
(MMA 15 – 3 – 0 / UFC 9 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Michelle Waterson (UFN 161, 12-10-’19)
#5 Claudia Gadelha
(MMA 17 – 4 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Weili Zhang
(MMA 19 – 1 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Jessica Andrade (UFN 157, 31-08-’19)
#7 Michelle Waterson
(MMA 17 – 6 – 0 / UFC 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Joanna Jedrzejczyk (UFN 161, 12-10-’19)
#8 Tecia Torres
(MMA 10 – 4 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Marina Rodriguez (UFN 156, 10-08-’19)
#9 Carla Esparza
(MMA 15 – 6 – 0 / UFC 5 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Alexa Grasso (UFN 159, 21-09-’19)
#10 Alexa Grasso
(MMA 11 – 2 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Carla Esparza (UFN 159, 21-09-’19)
#11 Cynthia Calvillo
(MMA 8 – 1 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Felice Herrig
(MMA 14 – 8 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Karolina Kowalkiewicz
(MMA 12 – 5 – 0 / UFC 5 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Cortney Casey-Sanchez
(MMA 8 – 7 – 0 / UFC 4 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Yan Xiaonan
(MMA 11 – 1 – 0 – 1 / UFC 4 – 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Brianna van Buren
Mackenzie Dern
Angela Hill
Virna Jandiroba
Randa Markos
Jamie Moyle (Cut)
Viviane Pereira (Cut)
Marina Rodriguez
Livia Renata Souza
Polyana Viana