breaking news

UFC All Time Champions

Laatst bijgewerkt: 21-07-’20

Flyweight Division
#1 Demetrious Johnson
(MMA 30 – 3 – 1 / UFC 15 – 2 – 1)
Title Reign: Oktober 2011 t/m Augustus 2018
Title Defenses: 11
#2 Henry Cejudo
(MMA 16 – 2 – 0 / UFC 10 – 2 – 0)
Title Reign: Augustus 2018 t/m December 2019 (Gaf belt vrij ivm overstap BW divisie)
Title Defenses: 1
#3 Deiveson Alcantara Figueiredo
(MMA 19 – 1 – 0 / UFC 8 – 1 – 0)
Title Reign: Juli 2020 t/m heden
Title Defenses: 0
Bantamweight Division
#1 Dominick Cruz
(MMA 22 – 3 – 0 / UFC 5 – 2 – 0)
Title Reign: December 2010 t/m Januari 2014 (Gaf titel vrij ivm langdurige blessure)
Title Defenses: 2
#- Renan Barão
(MMA 36 – 9 – 0 – 1 / UFC 9 – 8 – 1 – 0)
Title Reign (Interim): Juli 2012 t/m Januari 2014
Title Defenses: 2
#2 Renan Barão
(MMA 36 – 9 – 0 – 1 / UFC 9 – 8 – 1 – 0)
Title Reign: Januari 2014 t/m Mei 2014
Title Defenses: 1
#3 TJ Dillashaw
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 12 – 4 – 0)
Title Reign: Mei 2014 t/m Januari 2016
Title Defenses: 2
#4 Dominick Cruz
(MMA 22 – 3 – 0 / UFC 5 – 2 – 0)
Title Reign: Januari 2016 t/m December 2016
Title Defenses: 1
#5 Cody Garbrandt
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 12 – 4 – 0)
Title Reign: December 2016 t/m November 2017
Title Defenses: 0
#6 TJ Dillashaw
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 12 – 4 – 0)
Title Reign: November 2017 t/m Maart 2019 (Stripped ivm gebruik verboden middelen)
Title Defenses: 1
#7 Henry Cejudo
(MMA 16 – 2 – 0 / UFC 10 – 2 – 0)
Title Reign: Juni 2019 t/m Mei 2020 (Gaf belt vrij ivm MMA pensioen)
Title Defenses: 1
#8 Petr Yan
(MMA 15 – 1 – 0 / UFC 7 – 0 – 0)
Title Reign: Juli 2020 t/m huidig
Title Defenses: 0
Featherweight Division
#1 Jose Aldo
(MMA 28 – 6 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Title Reign: November 2010 t/m December 2015
Title Defenses: 7
#- Conor McGregor
(MMA 22 – 4 – 0 / UFC 10 – 2 – 0)
Title Reign (Interim): Juli 2015 t/m December 2015
Title Defenses: 0
#2 Conor McGregor
(MMA 22 – 4 – 0 / UFC 10 – 2 – 0)
Title Reign: December 2015 t/m November 2016 (Stripped na het winnen van de LW titel)
Title Defenses: 0
#- Jose Aldo
(MMA 28 – 6 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Title Reign (Interim): Juli 2016 t/m November 2016
Title Defenses: 0
#3 Jose Aldo
(MMA 28 – 6 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Title Reign: November 2016 t/m Juni 2017
Title Defenses: 0
#- Max Holloway
(MMA 21 – 5 – 0 / UFC 17 – 5 – 0)
Title Reign (Interim): December 2016 t/m Juni 2017
Title Defenses: 0
#4 Max Holloway
(MMA 21 – 5 – 0 / UFC 17 – 5 – 0)
Title Reign: Juni 2017 t/m December 2019
Title Defenses: 3
#5 Alexander Volkanovski
(MMA 22 – 1 – 0 / UFC 9 – 0 – 0)
Title Reign: December 2019 t/m huidig
Title Defenses: 1
Lightweight Division
#1 Jens Pulver
(MMA 27 – 19 – 1 / UFC 6 – 2 – 1)
Title Reign: Februari 2001 t/m Maart 2002 (Stripped na contractdispuut)
Title Defenses: 2
#2 Sean Sherk
(MMA 36 – 4 – 1 / UFC 8 – 4 – 0)
Title Reign: Oktober 2006 t/m December 2007 (Stripped ivm gebruik verboden middelen)
Title Defenses: 1
#3 BJ Penn
(MMA 16 – 14 – 2 / UFC 12 – 13 – 2)
Title Reign: Januari 2008 t/m April 2010
Title Defenses: 3
#4 Frankie Edgar
(MMA 23 – 8 – 1 / UFC 17 – 8 – 1)
Title Reign: April 2010 t/m Februari 2012
Title Defenses: 3
#5 Benson Henderson
(MMA 28 – 8 – 0 / UFC 11 – 3 – 0)
Title Reign: Februari 2012 t/m Augustus 2013
Title Defenses: 3
#6 Anthony Pettis
(MMA 22 – 10 – 0 / UFC 9 – 9 – 0)
Title Reign: Augustus 2013 t/m Maart 2015
Title Defenses: 1
#7 Rafael Dos Anjos
(MMA 29 – 13 – 0 / UFC 18 – 11 – 0)
Title Reign: Maart 2015 t/m Juli 2016
Title Defenses: 1
#8 Eddie Alvarez
(MMA 30 – 7 – 0 – 1 / UFC 4 – 3 – 0 – 1)
Title Reign: Juli 2016 t/m November 2016
Title Defenses: 0
#9 Conor McGregor
(MMA 22 – 4 – 0 / UFC 10 – 2 – 0)
Title Reign: November 2016 t/m April 2018 (Stripped ivm inactiviteit)
Title Defenses: 0
#- Tony Ferguson
(MMA 25 – 3 – 0 / UFC 15 – 1 – 0)
Title Reign (Interim): Oktober 2017 t/m April 2018 (Stripped ivm een blessure)
Title Defenses: 0
#10 Khabib Nurmagomedov
(MMA 28 – 0 – 0 / UFC 12 – 0 – 0)
Title Reign: April 2018 t/m huidig
Title Defenses: 2
#- Dustin Poirier
(MMA 25 – 6 – 0 – 1 / UFC 17 – 5 – 0 – 1)
Title Reign (Interim): April 2019 t/m September 2019
Title Defenses: 0
#- Justin Gaethje
(MMA 22 – 2 – 0 / UFC 5 – 2 – 0)
Title Reign (Interim): Mei 2020 t/m huidig
Title Defenses: 0
Welterweight Division
#1 Pat Miletich
(MMA 29 – 7 – 2 / UFC 8 – 2 – 0)
Title Reign: Oktober 1998 t/m Mei 2001
Title Defenses: 4
#2 Carlos Newton
(MMA 16 – 14 – 0 / UFC 3 – 4 – 0)
Title Reign: Mei 2001 t/m November 2001
Title Defenses: 0
#3 Matt Hughes
(MMA 45 – 9 – 0 / UFC 18 – 7 – 0)
Title Reign: November 2001 t/m Januari 2004
Title Defenses: 5
#4 BJ Penn
(MMA 23 – 8 – 1 / UFC 17 – 8 – 1)
Title Reign: Januari 2004 t/m Mei 2004 (Stripped ivm overstap naar K-1)
Title Defenses: 3
#5 Matt Hughes
(MMA 45 – 9 – 0 / UFC 18 – 7 – 0)
Title Reign: Oktober 2004 t/m November 2006
Title Defenses: 2
#6 Georges St.Pierre
(MMA 26 – 2 – 0 / UFC 20 – 2 – 0)
Title Reign: November 2006 t/m April 2007
Title Defenses: 0
#7 Matt Serra
(MMA 11 – 7 – 0 / UFC 7 – 7 – 0)
Title Reign: April 2007 t/m April 2008
Title Defenses: 0
#- Georges St.Pierre
(MMA 26 – 2 – 0 / UFC 20 – 2 – 0)
Title Reign (Interim): December 2007 t/m April 2008
Title Defenses: 0
#8 Georges St.Pierre
(MMA 26 – 2 – 0 / UFC 20 – 2 – 0)
Title Reign: April 2008 t/m December 2013 (Gaf belt vrij ivm rustperiode)
Title Defenses: 9
#- Carlos Condit
(MMA 30 – 13 – 0 / UFC 7 – 9 – 0)
Title Reign (Interim): Februari 2012 t/m November 2012
Title Defenses: 0
#9 Johny Hendricks
(MMA 18 – 8 – 0 / UFC 13 – 8 – 0)
Title Reign: Maart 2014 t/m December 2014
Title Defenses: 0
#10 Robbie Lawler
(MMA 28 – 14 – 0 – 1 / UFC 13 – 8 – 0 – 0)
Title Reign: December 2014 t/m Juli 2016
Title Defenses: 2
#11 Tyron Woodley
(MMA 19 – 4 – 1 / UFC 9 – 3 – 1)
Title Reign: Juli 2016 t/m Maart 2019
Title Defenses: 3
#- Colby Covington
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 10 – 2 – 0)
Title Reign (Interim): Juni 2018 t/m September 2018 (Stripped/Geen reden)
Title Defenses: 0
#12 Kamaru Usman
(MMA 17 – 1 – 0 / UFC 12 – 0 – 0)
Title Reign: Maart 2019 t/m huidig
Title Defenses: 2
Middleweight Division
#1 Dave Menne
(MMA 45 – 17 – 2 / UFC 2 – 4 – 0)
Title Reign: September 2001 t/m Januari 2002
Title Defenses: 0
#2 Murilo Bustamante
(MMA 15 – 8 – 1 / UFC 3 – 1 – 0)
Title Reign: Januari 2002 t/m Oktober 2002 (Stripped ivm overstap naar PRIDE FC)
Title Defenses: 1
#3 Evan Tanner †
(MMA 32 – 8 – 0 / UFC 11 – 6 – 0)
Title Reign: Februari 2005 t/m Juni 2005
Title Defenses: 0
#4 Rich Franklin
(MMA 29 – 7 – 0 – 1 / UFC 14 – 6 – 0 – 0)
Title Reign: Januari 2005 t/m Oktober 2006
Title Defenses: 2
#5 Anderson Silva
(MMA 34 – 10 – 0 – 1 / UFC 17 – 6 – 0 – 1)
Title Reign: Oktober 2006 t/m Juli 2013
Title Defenses: 10
#6 Chris Weidman
(MMA 14 – 5 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Title Reign: Juli 2013 t/m December 2015
Title Defenses: 3
#7 Luke Rockhold
(MMA 16 – 5 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Title Reign: December 2015 t/m Juni 2016
Title Defenses: 0
#8 Michael Bisping
(MMA 30 – 9 – 0 / UFC 20 – 9 – 0)
Title Reign: Juni 2016 t/m November 2017
Title Defenses: 1
#- Robert Whittaker
(MMA 20 – 5 – 0 / UFC 11 – 3 – 0)
Title Reign (Interim): Juli 2017 t/m December 2017
Title Defenses: 0
#9 Georges St.Pierre
(MMA 26 – 2 – 0 / UFC 20 – 2 – 0)
Title Reign: November 2017 t/m December 2017 (Gaf belt vrij ivm ontstekingsziekte)
Title Defenses: 0
#10 Robert Whittaker
(MMA 20 – 5 – 0 / UFC 11 – 3 – 0)
Title Reign: December 2017 t/m Oktober 2019
Title Defenses: 0
#- Israel Adesanya
(MMA 19 – 0 – 0 / UFC 8 – 0 – 0)
Title Reign (Interim): April 2019 t/m Oktober 2019
Title Defenses: 0
#11 Israel Adesanya
(MMA 19 – 0 – 0 / UFC 8 – 0 – 0)
Title Reign: Oktober 2019 t/m heden
Title Defenses: 1
Light-Heavyweight Division
#1 Frank Shamrock
(MMA 23 – 10 – 2 / UFC 5 – 0 – 0)
Title Reign: December 1997 t/m November 1999 (Gaf titel vrij ivm gebrek aan competitie)
Title Defenses: 4
#2 Tito Ortiz
(MMA 21 – 12 – 1 / UFC 15 – 11 – 1)
Title Reign: April 2000 t/m September 2003
Title Defenses: 5
#- Randy Couture
(MMA 19 – 11 – 0 / UFC 16 – 8 – 0)
Title Reign (Interim): Juni 2003 t/m September 2003
Title Defenses: 0
#3 Randy Couture
(MMA 19 – 11 – 0 / UFC 16 – 8 – 0)
Title Reign: September 2003 t/m Januari 2004
Title Defenses: 0
#4 Vitor Belfort
(MMA 26 – 4 – 0 – 1 / UFC 15 – 9 – 0 – 1)
Title Reign: Januari 2004 t/m Augustus 2004
Title Defenses: 0
#5 Randy Couture
(MMA 19 – 11 – 0 / UFC 16 – 8 – 0)
Title Reign: Augustus 2004 t/m April 2005
Title Defenses: 0
#6 Chuck Liddell
(MMA 21 – 9 – 0 / UFC 16 – 7 – 0)
Title Reign: April 2005 t/m Mei 2007
Title Defenses: 4
#7 Quinton Jackson
(MMA 38 – 14 – 0 / UFC 8 – 5 – 0)
Title Reign: Mei 2007 t/m Juli 2008
Title Defenses: 1
#8 Forrest Griffin
(MMA 19 – 7 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Title Reign: Juli 2008 t/m December 2008
Title Defenses: 0
#9 Rashad Evans
(MMA 19 – 8 – 1 / UFC 14 – 8 – 1)
Title Reign: December 2008 t/m Mei 2009
Title Defenses: 0
#10 Lyoto Machida
(MMA 26 – 9 – 0 / UFC 16 – 8 – 0)
Title Reign: Mei 2009 t/m Mei 2010
Title Defenses: 1
#11 Mauricio Rua
(MMA 26 – 11 – 1 / UFC 10 – 9 – 1)
Title Reign (Interim): Mei 2010 t/m Maart 2011
Title Defenses: 0
#12 Jon Jones
(MMA 26 – 1 – 0 – 1 / UFC 20 – 1 – 0 – 1)
Title Reign: Maart 2011 t/m April 2015 (Stripped ivm justitiële problemen)
Title Defenses: 8
#13 Daniel Cormier
(MMA 22 – 2 – 0 – 1 / UFC 11 – 2 – 0 – 1)
Title Reign: Mei 2015 t/m December 2018 (Gaf titel vrij ivm winst HW titel)
Title Defenses: 3
#- Jon Jones
(MMA 26 – 1 – 0 – 1 / UFC 20 – 1 – 0 – 1)
Title Reign (Interim): April 2016 t/m November 2016 (Stripped ivm positieve pre-fight test)
Title Defenses: 0
#14 Jon Jones
(MMA 26 – 1 – 0 – 1 / UFC 20 – 1 – 0 – 1)
Title Reign: December 2018 t/m huidig
Title Defenses: 3
Heavyweight Division
#1 Mark Coleman
(MMA 16 – 10 – 0 / UFC 7 – 5 – 0)
Title Reign: Februari 1997 t/m Juli 1997
Title Defenses: 0
#2 Maurice Smith
(MMA 14 – 15 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Title Reign: Juli 1997 t/m December 1997
Title Defenses: 1
#3 Randy Couture
(MMA 19 – 11 – 0 / UFC 16 – 8 – 0)
Title Reign: December 1997 t/m Januari 1998 (Stripped ivm contractdispuut)
Title Defenses: 0
#4 Bas Rutten
(MMA 28 – 4 – 1 / UFC 2 – 0 – 0)
Title Reign: Mei 1999 t/m Juni 1999 (Gaf titel vrij ivm aanhoudende blessures)
Title Defenses: 0
#5 Kevin Randleman †
(MMA 17 – 16 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Title Reign: November 1999 t/m November 2000
Title Defenses: 1
#6 Randy Couture
(MMA 19 – 11 – 0 / UFC 16 – 8 – 0)
Title Reign: November 2000 t/m Maart 2002
Title Defenses: 2
#7 Josh Barnett
(MMA 35 – 8 – 0 / UFC 7 – 3 – 0)
Title Reign: Maart 2002 t/m Juli 2002 (Stripped ivm gebruik anabolen steroïden)
Title Defenses: 0
#8 Ricco Rodriguez
(MMA 54 – 27 – 0 – 1 / UFC 5 – 2 – 0 – 0)
Title Reign: September 2002 t/m Februari 2003
Title Defenses: 1
#9 Tim Sylvia
(MMA 31 – 10 – 0 – 1 / UFC 9 – 4 – 0 – 0)
Title Reign: Februari 2003 t/m Oktober 2003 (Stripped ivm gebruik anabolen steroïden)
Title Defenses: 1
#10 Frank Mir
(MMA 19 – 13 – 0 / UFC 16 – 11 – 0)
Title Reign: Juni 2004 t/m Augustus 2005 (Stripped ivm herstel zwaar motorongeluk)
Title Defenses: 0
#- Andrei Arlovski
(MMA 26 – 9 – 0 / UFC 16 – 8 – 0)
Title Reign (Interim): Februari 2005 t/m Augustus 2005
Title Defenses: 1
#11 Andrei Arlovski
(MMA 26 – 9 – 0 / UFC 16 – 8 – 0)
Title Reign: Augustus 2005 t/m April 2006
Title Defenses: 1
#12 Tim Sylvia
(MMA 31 – 10 – 0 – 1 / UFC 9 – 4 – 0 – 0)
Title Reign: April 2006 t/m Maart 2007
Title Defenses: 2
#13 Randy Couture
(MMA 19 – 11 – 0 / UFC 16 – 8 – 0)
Title Reign: Maart 2007 t/m November 2008
Title Defenses: 1
#- Antonio Rodrigo Nogueira
(MMA 34 – 10 – 1 – 1 / UFC 5 – 6 – 0 – 0)
Title Reign (Interim): Februari 2008 t/m December 2008
Title Defenses: 0
#14 Brock Lesnar
(MMA 5 – 3 – 0 – 1 / UFC 4 – 3 – 0 – 1)
Title Reign: November 2008 t/m Oktober 2010
Title Defenses: 2
#- Frank Mir
(MMA 19 – 13 – 0 / UFC 16 – 11 – 0)
Title Reign (Interim): December 2008 t/m Juli 2009
Title Defenses: 0
#- Shane Carwin
(MMA 12 – 2 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Title Reign (Interim): Maart 2010 t/m Juli 2010
Title Defenses: 0
#15 Cain Velasquez
(MMA 14 – 3 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Title Reign: Oktober 2010 t/m November 2011
Title Defenses: 0
#16 Junior Dos Santos
(MMA 21 – 7 – 0 / UFC 15 – 6 – 0)
Title Reign: November 2011 t/m December 2012
Title Defenses: 1
#17 Cain Velasquez
(MMA 14 – 3 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Title Reign: December 2012 t/m Juni 2015
Title Defenses: 2
#- Fabricio Werdum
(MMA 23 – 8 – 1 / UFC 11 – 5 – 0)
Title Reign (Interim): November 2014 t/m Juni 2015
Title Defenses: 0
#18 Fabricio Werdum
(MMA 23 – 8 – 1 / UFC 11 – 5 – 0)
Title Reign: Juni 2015 t/m Mei 2016
Title Defenses: 0
#19 Stipe Miocic
(MMA 19 – 3 – 0 / UFC 13 – 3 – 0)
Title Reign: Mei 2016 t/m Juli 2018
Title Defenses: 3
#20 Daniel Cormier
(MMA 22 – 2 – 0 – 1 / UFC 11 – 2 – 0 – 1)
Title Reign: Juli 2018 t/m Augustus 2019
Title Defenses: 1
#21 Stipe Miocic
(MMA 19 – 3 – 0 / UFC 13 – 3 – 0)
Title Reign: Augustus 2019 t/m heden
Title Defenses: 0
Open Weight Division (Defunct)
#1 Ken Shamrock
(MMA 28 – 17 – 2 / UFC 7 – 6 – 2)
Title Reign: Juli 1995 t/m Mei 1996
Title Defenses: 2
#2 Dan Severn
(MMA 101 – 19 – 7 / UFC 9 – 4 – 0)
Title Reign: Mei 1996 t/m Februari 1997 (Samengesmolten met Heavyweight divisie)
Title Defenses: 0
Women’s Strawweight Division
#1 Carla Esparza
(MMA 16 – 6 – 0 / UFC 7 – 4 – 0)
Title Reign: December 2014 t/m Maart 2015
Title Defenses: 0
#2 Joanna Jedrzejczyk
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 10 – 4 – 0)
Title Reign: Maart 2015 t/m November 2017
Title Defenses: 5
#3 Rose Namajunas
(MMA 8 – 4 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Title Reign: November 2017 t/m Mei 2019
Title Defenses: 1
#4 Jessica Andrade
(MMA 20 – 7 – 0 / UFC 11 – 5 – 0)
Title Reign: Mei 2019 t/m Augustus 2019
Title Defenses: 0
#5 Weili Zhang
(MMA 21 – 1 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Title Reign: Augustus 2019 t/m heden
Title Defenses: 1
Women’s Flyweight Division
#1 Nicco Montaño
(MMA 4 – 3 – 0 / UFC 1 – 1 – 0)
Title Reign: December 2017 t/m September 2018 (Stripped ivm uitblijven titelverdediging)
Title Defenses: 0
#2 Valentina Shevchenko
(MMA 19 – 3 – 0 / UFC 8 – 2 – 0)
Title Reign: December 2018 t/m heden
Title Defenses: 3
Women’s Bantamweight Division
#1 Ronda Rousey
(MMA 12 – 2 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Title Reign: December 2012 t/m November 2015
Title Defenses: 6
#2 Holly Holm
(MMA 13 – 5 – 0 / UFC 6 – 5 – 0)
Title Reign: November 2015 t/m Maart 2016
Title Defenses: 0
#3 Miesha Tate
(MMA 18 – 7 – 0 / UFC 5 – 4 – 0)
Title Reign: Maart 2016 t/m Juli 2016
Title Defenses: 0
#4 Amanda Nunes
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 13 – 1 – 0)
Title Reign: Juli 2016 t/m heden
Title Defenses: 5
Women’s Featherweight Division
#1 Germaine de Randamie
(MMA 9 – 4 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Title Reign: Februari 2017 t/m Juni 2017 (Stripped ivm weigeren titelverdediging)
Title Defenses: 0
#2 Cris Cyborg
(MMA 21 – 2 – 0 – 1 / UFC 6 – 1 – 0 – 0)
Title Reign: Juli 2017 t/m December 2018
Title Defenses: 2
#3 Amanda Nunes
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 13 – 1 – 0)
Title Reign: December 2018 t/m heden
Title Defenses: 1
Translate »