WSOF gaf van te voren al aan dat ze groots uit wilden pakken voor hun oudejaarsavond kaart in Madison Square Garden in New York en ze hebben woord gehouden.
Nadat eerder al bekend werd gemaakt dat de organisatie 2 evenementen had afgelast en er 2 titelgevechten naar New York zullen gaan in de vorm van Justin Gaethje vs. Joao Zeferino voor de Lightweight titel en John Fitch vs. Jake Shields voor de Welterweight titel.
WSOF heeft bekend gemaakt nog 2 titelgevechten op de kaart te zetten. Marlon Moraes gaat zijn Bantamweight titel verdedigen tegen Josenaldo Silva en David Branch verdedigt zijn Light Heavyweight titel tegen Louis Taylor.
Marlon Moraes (MMA 17-4-1/WSOF 10-0-0) is een specialist in Muay Thai en BJJ. Hij wordt gezien als een van de beste Bantamweight vechters ter wereld. Zijn veelzijdigheid zorgt er voor dat hij het zijn tegenstanders op alle mogelijke manieren moeilijk kan maken. Van zijn 17 overwinningen won hij zeven maal via een KO/TKO en 5 keer wist hij de partij de eindigen met een Submission.
Josenaldo Silva (MMA 25-4-0/WSOF 0-0) is de huidige Cage Bantamweight kampioen. Silva staat bekend als een echte finisher. van zijn 25 overwinningen wist hij er maar liefst 15 op KO/TKO te beslissen en 4 maal wist hij een geslaagde Submission te plaatsen. Silva won zijn laatste 17 partijen en aast nu dus op de WSOF titel.
David Branch (MMA 19-3/WSOF 9-0) is de huidig WSOF Middleweight kampioen en huidig WSOF Light Heavyweight kampioen. Branch is sinds het eerste evenement actief voor WSOF. Hij vocht zich eerst naar het Middleweight kampioenschap en vervolgens nam hij deel aan aan het Light Heavyweight tournament om daar ook kampioen te worden. Branch is een zwarte band BJJ. Branch heeft voorheen 4 partijen voor de UFC gevochten. Hij won 2 partijen en verloor er 2 waarna zijn contract niet werd verlengd.
Louis Taylor (MMA 13-3/WSOF 2-0) is een 37-jarige vechter uit Chicago. Taylor begon zijn professionele carrière in 2007. Taylor staat erom bekend dat hij zijn gevechten bijna nooit in handen van de jury legt. Van zijn 13 overwinningen wist hij er 7 te beslissen met een Submission en 5 met een KO/TKO. Slechts 1 keer werd zijn partij door de jury beslist.
You must be logged in to post a comment.