breaking news

NSAC bevestigt scheidsrechter, juryleden en 8oz handschoenen

August 16th, 2017 | by Lennart Van Arendonk

Zojuist heeft de Nevada State Athletic Commission (NSAC) een besluit gemaakt in het rooster voor de gevechten van het evenement Floyd Mayweather vs. Conor McGregor. Het evenement zal op 26 augustus plaatsvinden in de T-Mobile Arena van Las Vegas, Nevada. Kaarten worden verkocht vanaf 3,500 Dollar tot 14.995 Dollar. Voor de thuisblijvers wordt het gevecht uitgezonden op Fox Sports twee en vier. Ook is er een Pay-Per-View beschikbaar van €7,95.

Floyd Mayweather en Conor McGregor zullen 8oz handschoenen dragen tijdens de partij. Beide atleten moeten elkaars handschoenen inspecteren en deze na de partij inleveren. De NSAC zal dan opnieuw een inspectie uitvoeren.

De kaart:

Main Card:
Light middleweight (154 lbs.) Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (8oz handschoenen)
Super featherweight (130 lbs.) Gervonta Davis vs. Francisco Fonseca
Light heavyweight (175 lbs.) Nathan Cleverly vs. Badou Jack
Cruiserweight (200 lbs.) Andrew Tabiti vs. Steve Cunningham

Preliminary Card:
Welterweight (147 lbs.) Shawn Porter vs. Thomas Dulorme
Welterweight (147 lbs.) Juan Heraldez vs. Jose Miguel Borrego
Super middleweight (168 lbs.) Kevin Newman vs. Antonio Hernandez
Super middleweight (168 lbs.) Savannah Marshall vs. Amy Coleman

De Jury voor het main event:
Burt Clements, Dave Moretti en Guido Cavalieri.

De scheidsrechter voor het main event:
Robert Byrd.

De scheidsrechter zal met zijn werkzaamheden in de partij tussen Mayweather en McGregor een bedrag van $25,000 ontvangen. De juryleden ontvangen $20,000 per persoon.

Houd MMA DNA in de gaten voor meer nieuws!

Translate »