breaking news

Roxanne Modafferi treft ongeslagen Maycee Barber tijdens UFC 246 in Las Vegas

November 16th, 2019 | by Marcel Dorff
Roxanne Modafferi treft ongeslagen Maycee Barber tijdens UFC 246 in Las Vegas
UFC
0

Roxanne Modafferi zal op 18 Januari 2020 haar opwachting maken in de Octagon. In de Flyweight divisie is de ongeslagen Maycee Barber de tegenstander. Beide vrouwen treffen elkaar in de Octagon van de T-Mobile Arena te Las Vegas, Nevada. MMA Junkie meldde eerder al dat het gevecht in onderhandeling was, inmiddels is de partij officieel bevestigd. Dit geldt NIET voor de locatie Las Vegas. Deze is nog niet 100% zeker.

Roxanne Modafferi (MMA 23-16/UFC 2-4) is een van de meest bekende namen in de wereld van het MMA voor vrouwen. ”The Happy Warrior” is een echte fans’ favorite en heeft voor heel veel organisaties over de hele wereld gevochten. Modafferi begon haar Pro-MMA carrière in 2003 in Japan waar ze ook een groot deel van haar leven woonachtig was. Tijdens haar eerste drie jaren als Pro-MMA vechtster wist ze een record bij elkaar te vechten van 10-4. Modafferi pakte in 2007 door op een avond drie partijen te winnen de K-Grace titel ten koste van Marloes Coenen via Split Decision. Vervolgens werd ook gewonnen van Vanessa Porto. Tussen de periode 2010 en 2013 verloor Modafferi liefst zesmaal op rij (waaronder een UFC gevecht tegen Raquel Pennington). Ondertussen deed ze ook nog mee aan TUF 18 waar ze in de kwartfinale werd uitgeschakeld. Maar nadat Modafferi voor Invicta FC tekende ging het weer voorspoedig. Van de zeven gevechten voor de organisatie won Modafferi er vijf. Onder meer Andrea Lee, DeAnna Bennett & Sarah D’Alelio werden verslagen. Tegen Kampioene Jennifer Maia kwam Modafferi te kort via Split Decision. Modafferi heeft nu dus opnieuw meegedaan aan TUF. En wist zowel Shana Dobson als Emily Whitmire via TKO in de eerste ronde te verslaan. Hierdoor mocht ze het opnemen tegen Sijara Eubanks in de halve finale. Modafferi kwam te kort via Unanimous Decision. Modafferi zou vervolgens tijdens de TUF 26 Finale vechten tegen Barb Honchak, maar omdat Eubanks in verband met nierfalen van het titelgevecht werd gehaald mocht Modafferi voor de titel vechten tegen Nicco Montaño. Modafferi verloor via Unanimous Decision. Modafferi keerde vervolgens terug in de Octagon tijdens de TUF 27 finale in Juli 2018 tegen Barb Honchak. Een aantal jaren eerder had Modafferi al eens gevochten tegen Honchak. Destijds werd verloren. Echter was het ditmaal Modafferi die via TKO in de tweede ronde de overwinning pakte en voor het eerst zegevierde in de Octagon. Modafferi kon die overwinning in November 2018 geen goed vervolg geven. In New York verloor “Roxy” via Unanimous Decision van Sijara Eubanks. Vervolgens maakte Modafferi haar opwachting tijdens UFC St.Petersburg in April 2019 tegen de ongeslagen Kirgizische Antonina Shevchenko. In een gelijkwaardig gevecht was het Modafferi die via Split Decision de overwinning pakte. Modafferi zou vervolgens in Juli 2019 vechten tijdens UFC San Antonio tegen Liz Carmouche. Echter werd Carmouche ten faveure van een titelgevecht naar een andere card overgeheveld. Hierdoor zzou Modafferi vechten tegen Jennifer Maia. Beide vrouwen vochten al eens tegen elkaar in de Invicta FC organisatie. Destijds won Maia via Split Decision. Ditmaal was wederom Maia de sterkste, ditmaal via Unanimous Decision.

Embed from Getty Images

Maycee Barber (MMA 8-0/UFC 3-0) is een van de jongste MMA vechters in de UFC. Barber staat te boek als groot talent en maakte in 2017 haar Pro-MMA debuut. Barber vocht haar gevechten bij de LFA organisatie waar ze imponeerde met overwinningen tegen Itzel Esquivel, Mallory Martin, Kaila Thompson en Audrey Perkins. Die vier overwinningen werden in minder dan één jaar tijd behaald. De UFC had interesse en nodigde Barber uit voor het tweede seizoen van de Dana White’s Contender Series. In de vijfde week vocht Barber het Main Event tegen Jaime Colleen. Via TKO in de derde ronde pakte Barber de overwinning. De UFC beloonde haar met een contract. Barber stond gepland voor UFC Denver tegen Maia Stevenson, maar trof in verband met een blessure van Stevenson echter Hannah Cifers. Barber won het gevecht via TKO in de tweede ronde en mocht dus spreken van een zeer geslaagd debuut. Barber ging vervolgens een gewichtsklasse omhoog en nam het op tegen JJ Aldrich. Na een slechte eerste ronde wist Barber in de tweede ronde het tij te keren en te winnen via TKO. Barber werd vervolgens ingeroosterd tegen Gillian Robertson in Oktober 2019 tijdens UFC Boston. Barber won het gevecht op imponerende wijze via TKO in de eerste ronde.

Embed from Getty Images

Blijf MMA DNA in de gaten houden voor het laatste MMA nieuws uit binnen-en buitenland.

Comments are closed.

Translate »