breaking news

Olympische bokskampioene Claressa Shields sluit zich aan bij de PFL

December 1st, 2020 | by Lennart Van Arendonk
Olympische bokskampioene Claressa Shields sluit zich aan bij de PFL
PFL
0

Claressa Shields ruilt haar bokshandschoenen in voor MMA handschoenen. De Olympische kampioene staat in The Ring Magazine en op ESPN op de tweede plaats in de Pound-for-Pound rankings en verwacht ook groot succes op het canvas van een kooi. Shields heeft een contract getekend bij Professional Fighters League (PFL). De 25-jarige Amerikaanse boksster verwacht in 2021 haar debuut te maken.

Shields werd in 2012 en in 2016 de Olympische kampioen in de klasse Middleweight. Daarnaast heeft ze een perfect boksrecord van 10 om 0. Ze won onder andere van Ivana Habazin, Hannah Rankin en Tori Nelson.

Ze heeft grootste plannen en kijkt nu al uit naar een partij tegen Amanda Nunes.

MMA DNA is ook actief op Youtube! Hier vind je exclusieve beelden van de MMA en kickbokswereld uit binnen- en buitenland!

Comments are closed.

Translate »