breaking news

Jordan Espinosa vs. Matt Schnell toegevoegd aan UFC on ESPN 5

June 13th, 2019 | by Marcel Dorff
Jordan Espinosa vs. Matt Schnell toegevoegd aan UFC on ESPN 5
UFC
0

De UFC heeft een Flyweight gevecht toegevoegd aan de UFC on ESPN 5 card. Jordan Espinosa treft Matt Schnell op 3 Augustus 2019. Tot op heden is nog altijd de locatie van het evenement niet officieel bekend gemaakt. De UFC wilde in eerste instantie naar Sochi in Rusland gaan echter gaat dit niet door. MMAJunkie wist het gevecht te melden.

Jordan Espinosa (MMA 14-5-0-1/UFC 1-0-0-0) is een MMA vechter die sinds 2012 vecht in het professionele circuit. Espinosa vocht veel van zijn partijen in de Bantamweight divisie, maar komt tegenwoordig uit in de Flyweight divisie. Espinosa is naar eigen zeggen even beweeglijk en atletisch als Demetrious Johnson. De Amerikaan heeft in de Flyweight divisie nog nooit verloren. Zijn vijf verliespartijen waren allemaal in de Bantamweight divisie. In 2017 kreeg Espinosa na zes overwinningen in zijn laatste zeven partijen de kans om zijn kunsten te vertonen tijdens het eerste seizoen van de Dana White’s Tuesday Night Contender Series. Espinosa vocht sterk en won van Nick Urso via D’Arce Choke Submission in de eerste ronde. Tot ongeloof van veel mensen kreeg Espinosa echter geen contract. Espinosa vocht vervolgens voor de Alliance MMA organisatie tegen CeeJay Hamilton. Espinosa won ternauwernood via Split Decision. De UFC bleef Espinosa echter volgen en gaf hem tijdens het tweede seizoen van Dana White’s Tuesday Night Contender Series een herkansing tegen Rilley Dutro. Espinosa won wederom ditmaal twee seconden voor het einde van de derde ronde via TKO. Espinosa had ditmaal volgens de UFC voldoende gedaan en kreeg het begeerde contract. Espinosa zou vervolgens zijn debuut maken tijdens UFC Denver in November 2018 tegen Mark de la Rosa. Echter raakte Espinosa geblesseerd waardoor hij zijn debuut moest uitstellen. Hierdoor maakte hij zijn debuut uiteindelijk tijdens UFC Nashville in Maart 2019 tegen Eric Shelton. Espinosa won het vrij gelijkwaardige gevecht via Unanimous Decision.

Embed from Getty Images

Matt Schnell (MMA 13-4/UFC 3-2) komt uit voor American Top Team. Hij was de oud Interim Legacy FC kampioen. Schnell kwam via TUF 24 de UFC binnen, maar haalde niet de finale. De sterke Schnell werd uitgeschakeld door de latere winnaar Timothy Elliott. Hierdoor kon hij op short notice invallen tegen Rob Font tijdens dezelfde TUF 24 Finale. Schnell was een maatje te klein voor Font en verloor via TKO in de eerste ronde. Begin 2017 kreeg Schnell kans op revanche tegen de sterke Team Alpha Male vechter Hector Sandoval. Sandoval pakte echter snel in de eerste ronde via een slam en stoten op de grond de KO overwinning. Uiteindelijk bleek driemaal scheepsrecht voor de Amerikaan. Tijdens UFC 216 in Oktober 2017 pakte Schnell zijn eerste overwinning in de Octagon door de Mexicaan Marco Beltran via Unanimous Decision te verslaan. Daar wist hij in Juni 2018 een tweede overwinning aan toe te voegen. Tijdens UFC Singapore werd via Split Decision de Japanner Naoki Inoue verslagen. Schnell keerde hierna terug in de Bantamweight divisie en maakte in Maart 2019 zijn opwachting in Wichita tegen Louis Smolka. Schnell wist in de eerste ronde via Triangle Choke Submission het gevecht in zijn voordeel te beslissen.

Embed from Getty Images

Powered by Aiki Budo.

Blijf MMA DNA in de gaten houden voor het laatste MMA nieuws uit binnen-en buitenland.\>

Comments are closed.

Translate »