Met nog maar 10 dagen te gaan voor het UFC evenement in Portland, Oregon heeft de organisatie een nieuw gevecht aangekondigd. Jonathan ”Jonnie Bravo” Wilson zal het opnemen tegen de Moldaviër Ion Cutelaba.
Jonathan Wilson (MMA 7-1/UFC 1-1) maakte iets meer dan een jaar geleden zijn UFC debuut tegen Chris Dempsey. De op dat moment ongeslagen Wilson won via KO in de eerste minuut van de eerste ronde. Een zeer sterk debuut dus. Vervolgens vocht Wilson afgelopen Juni tijdens UFC 199 tegen een nieuwkomer, namelijk Luis Henrique Da Silva. In een gelijkwaardige partij wist Da Silva de ongeslagen Wilson te verslaan via TKO in de tweede ronde. Wilson heeft van zijn zeven MMA overwinningen er zes beslist via (T)KO.
Ion Cutelaba (MMA 11-2-0-1/UFC 0-1-0-0) werd na een winstreak van zeven overwinningen in de eerste ronde door de UFC gecontracteerd. Cutelaba maakte in Juni van dit jaar zijn debuut voor de UFC in Canada tegen Misha Cirkunov. Cirkunov bleek te sterk en finishte de Moldaviër in de derde ronde via een submission. Het was de eerste ”echte” verliespartij van Cutelaba’s carrière, zijn andere verliespartij kwam via een diskwalificatie. Cutelaba staat net als Wilson bekend om zijn KO power, en blijft net als Wilson bij voorkeur staand vechten.