breaking news

Julia Avila vs. Julija Stoliarenko verplaatst naar 26 juni

June 8th, 2021 | by Jamal Boussenaf
Julia Avila vs. Julija Stoliarenko verplaatst naar 26 juni
UFC
0

Bantamweights Julia Avila en Julija Stoliarenko zullen het nu op 26 juni, tijdens een UFC Fight Night, in de UFC Apex in Las Vegas tegen elkaar opnemen, zo maakt Stoliarenko op social media bekend. De twee zouden het in maart al tegen elkaar opnemen, maar doordat Stoliarenko complicaties had door haar weight cut ging het gevecht niet door.

Julia Avila maakte in 2019, tegen Pannie Kianzad, haar debuut in de UFC. Ze wist het gevecht, via een unanimous decision, te winnen. Het duurde bijna een jaar voordat “The Raging Panda” weer in de octagon stond. Haar ontmoeting met Karol Rosa werd viermaal afgelast, waarna ze het in juni vorig jaar opnam tegen Gina Mazany. Dit gevecht wist Avila, via een TKO, te winnen. Drie maanden later nam Avila het op tegen Sijara Eubanks, dit gevecht verloor ze via een unanimous decision.

Julija Stoliarenko deed in 2018 mee met seizoen 28 van The Ultimate Fighter. Ze behaalde de halve finale, maar werd toen uitgeschakeld door Pannie Kianzad. Stoliarenko mocht uiteindelijk meedoen met de finale en zo haar UFC-debuut maken. Ze nam het op tegen Leah Letson en verloor het gevecht via een split decision, waarna ze haar heil ergens anders moest zoeken. Twee jaar later keerde ze terug bij de UFC. Bij haar terugkeer nam ze, in wat haar meest recente gevecht was, het op tegen Yana Kunitskaya. Stoliarenko verloor het gevecht via een unanimous decision.

Blijf MMA DNA in de gaten houden voor het laatste MMA nieuws uit binnen- en buitenland.

Comments are closed.

Translate »