breaking news

Glory Rankings

Laatst bijgewerkt: 20-11-’19

Heavyweight
#C Rico Verhoeven
(KB 55 – 10 – 0 / Glory 18 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: Badr Hari (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#1 Jamal Ben Saddik
(KB 35 – 7 – 0 / Glory 11 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Benjamin Adegbuyi
(KB 33 – 6 – 0 / Glory 12 – 4 – 0)
Volgend gevecht: D’Angelo Marshall (GLORY 71, 22-11-’19)
#3 D’Angelo Marshall
(KB 20 – 4 – 0 / Glory 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Benjamin Adegbuyi (GLORY 71, 22-11-’19)
#4 Jahfarr Wilnis
(KB 32 – 12 – 1 / Glory 7 – 7 – 0)
Volgend Gevecht: Antonio Plazibat (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#5 Arkadiusz Wrzosek
(KB 11 – 5 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Demoreo Dennis (GLORY 71, 22-11-’19)
#6 Antonio Plazibat
(KB 16 – 3 – 0 / Glory 2 – 0 – 0)
Volgend Gevecht: Jahfarr Wilnis (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#7 Tomas Mozny
(KB 20 – 8 – 1 / Glory 2 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Cihad Kepenek
(KB 21 – 5 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Oleh Pryimachov (GLORY 71, 22-11-’19)
#9 Junior Tafa
(KB 20 – 5 – 0 / Glory 3 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Nordine Mahieddine (New Ranking)
(KB 24 – 9 – 0 / Glory 1 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Light-Heavyweight
#C Artem Vakhitov
(KB 21 – 5 – 0 / Glory 10 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Alex Pereira
(KB 31 – 6 – 0 / Glory 9 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: Ertugrul Bayrak (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#2 Luis Tavares
(KB 61 – 8 – 0 / Glory 2 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: Stephane Susperregui (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#3 Felipe Micheletti
(KB 16 – 8 – 0 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Zinedine Hameur-Lain
(KB 61 – 16 – 0 / Glory 7 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Donegi Abena
(KB 24 – 7 – 0 / Glory 2 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#6 Stéphane Susperregui
(KB 49 – 8 – 2 / Glory 1 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: Luis Tavares (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#7 Michael Duut
(KB 43 – 12 – 0 / Glory 6 – 8 – 0)
Volgend Gevecht: Ariel Machado (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#8 Artur Gorlov
(KB 25 – 8 – 0 / Glory 1 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Chris Camozzi
(KB 3 – 1 – 0 / Glory 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Ryot Waller (GLORY 72, 23-11-’19)
#10 Sergej Maslobojev
(KB 29 – 5 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Middleweight
#C Alex Pereira
(KB 31 – 6 – 0 / Glory 9 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: Ertugrul Bayrak (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#1 Ertuğrul Bayrak
(KB 18 – 6 – 0 / Glory 2 – 0 – 0)
Volgend Gevecht: Alex Pereira (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#2 Donovan Wisse
(KB 14 – 1 – 0 / Glory 4 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: Cesar Almeida (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#3 Eyevan Danenberg
(KB 29 – 7 – 0 / Glory 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Yousri Belgaroui
(KB 26 – 6 – 0 / Glory 7 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Matt Baker ▲1
(KB 24 – 7 – 0 / Glory 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Jakob Styben ▲1
(KB 16 – 2 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Matej Penaz ▲2
(KB 23 – 3 – 0 / Glory 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Ivan Galaz
(KB 58 – 10 – 0 / Glory 1 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#9 Kevin van Heeckeren ▲1
(KB 4 – 2 – 1 / Glory 2 – 2 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#10 Ulric Bokeme (New Ranking)
(KB 30 – 3 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Welterweight
#C Cédric Doumbé
(KB 73 – 6 – 1 / Glory 9 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Murthel Groenhart (Interim Champion)
(KB 69 – 24 – 3 / Glory 12 – 8 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Harut Grigorian ▼1
(KB 48 – 12 – 0 / Glory 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Mohamed “Hamicha” Mezouari ▼1
(KB 38 – 2 – 0 / Glory 2 – 0 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#4 Dmitrii Menshikov ▲1
(KB 21 – 2 – 0 / Glory 3 – 0 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#5 Alim Nabiyev ▲1
(KB 51 – 8 – 0 / Glory 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Troy Jones ▼2
(KB 13 – 2 – 0 / Glory 4 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#7 Omari Boyd
(KB 14 – 2 – 0 / Glory 6 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#8 Jamie Bates
(KB 26 – 7 – 0 / Glory 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Richard Abraham
(KB 15 – 7 – 0 / Glory 8 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Mark Timms
(KB 24 – 9 – 2 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Lightweight
#C Marat Grigorian
(KB 62 – 11 – 1 / Glory 9 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Elvis Gashi (GLORY 73, 07-12-’19)
#1 Sitthichai Sitsongpeenong
(KB 122 – 31 – 5 / Glory 11 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#2 Tyjani Beztati
(KB 19 – 4 – 0 / Glory 9 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#3 Elvis Gashi
(KB 23 – 0 – 0 / Glory 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Marat Grigorian (GLORY 73, 07-12-’19)
#4 Josh Jauncey
(KB 31 – 9 – 0 / Glory 9 – 7 – 0)
Volgend gevecht: Stoyan Koprivlenski (GLORY 73, 07-12-’19)
#5 Stoyan Koprivlenski
(KB 11 – 3 – 0 / Glory 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Josh Jauncey (GLORY 73, 07-12-’19)
#6 Luke Whelan
(KB 50 – 13 – 1 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#7 Itay Gershon
(KB 16 – 5 – 0 / Glory 3 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#8 Justin Houghton ▲2
(KB 11 – 7 – 0 / Glory 3 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Peter Stanonik (GLORY 71, 22-11-’19)
#9 Michaël Palandre ▼1
(KB 30 – 3 – 0 / Glory 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Mohammed Jaraya (New Ranking)
(KB 64 – 8 – 0 / Glory 1 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: Massaro Glunder (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
Featherweight
#C Petchpanomrung Kiatmookao
(KB 163 – 36 – 2 / Glory 10 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Kevin VanNostrand (GLORY 72, 23-11-’19)
#1 Kevin VanNostrand
(KB 19 – 3 – 0 / Glory 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Petchpanomrung Kiatmookao (GLORY 72, 23-11-’19)
#2 Serhiy Adamchuk
(KB 38 – 11 – 0 / Glory 10 – 6 – 0)
Volgend gevecht: Abraham Vidales (GLORY 72, 23-11-’19)
#3 Aleksei Ulianov
(KB 29 – 6 – 1 / Glory 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Zakaria Zouggary ▲4
(KB 32 – 5 – 1 / Glory 4 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: Asa Ten Pow (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#5 Anvar Boynazarov ▼1
(KB 95 – 27 – 2 / Glory 3 – 5 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#6 Asa Ten Pow ▼1
(KB 11 – 1 – 0 / Glory 6 – 0 – 0)
Volgend Gevecht: Zakaria Zouggary (GLORY Colission 2, 21-12-’19)
#7 Thong Fairtex ▲2
(KB 68 – 20 – 3 / Glory 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Abdellah Ezbiri ▼2
(KB 47 – 15 – 1 / Glory 3 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Abraham Vidales ▼1
(KB 15 – 0 – 0 / Glory 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Serhiy Adamchuk (GLORY 72, 23-11-’19)
#10 Diego Llamas
(KB 11 – 3 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Women’s Super Bantamweight
#C Anissa Meksen
(KB 99 – 4 – 0 / Glory 8 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Tiffany van Soest (GLORY 71, 22-11-’19)
#1 Tiffany van Soest
(KB 20 – 4 – 1 / Glory 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Anissa Meksen (GLORY 71, 22-11-’19)
#2 Sofia Olofsson
(KB 49 – 9 – 0 / Glory 2 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#3 Christi Brereton
(KB 22 – 7 – 1 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#4 Jady Menezes
(KB 13 – 4 – 0 / Glory 1 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Chommanee Sor Taehiran (GLORY 72, 23-11-’19)
#5 Aline Pereira
(KB 6 – 1 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Crystal Lawson (GLORY 71, 22-11-’19)