breaking news

Beneil Dariush treft Drew Dober tijdens UFC Wichita in Maart 2019

December 30th, 2018 | by Marcel Dorff
Beneil Dariush treft Drew Dober tijdens UFC Wichita in Maart 2019
UFC
0

Afgelopen nacht maakte de UFC bekend dat het op 9 Maart 2019 naar Wichita, Kansas gaat voor het UFC Fight Night 146 evenement. MMA journaliste Farah Hannoun maakte zojuist bekend dat Beneil Dariush zijn opwachting zal maken tijdens dit evenement tegen Drew Dober in de Lightweight divisie. Beide vechters treffen elkaar in de Octagon van de Intrust Bank Arena. Het is voor de eerste keer dat de UFC een evenement in Wichita organiseert.

Beneil Dariush (MMA 15-4-1/UFC 9-4-1) is een Black Belt in zowel Brazilian Jiu Jitsu als in Muay Thai en kwam in 2014 de UFC binnen. In zijn debuut wist hij meteen te imponeren door Charlie Brenneman vroeg in de eerste ronde te verslaan via een Rear Naked Choke Submission. In zijn tweede wedstrijd voor de organisatie liep Dariush tegen zijn eerste verlies in zijn carrière aan. Ramsey Nijem was via TKO in de eerste ronde verrassend te sterk. Hierna zette Dariush een winstreak neer van vijf gevechten met onder andere overwinningen tegen Jim Miller en Michael Johnson. Vervolgens werd via Rear Naked Choke Submission verloren van de eveneens sterke grondvechter Michael Chiesa. Dariush keerde nog geen twee maanden later terug in de Octagon om zich te revancheren. James Vick was het slachtoffer die tot dan toe nog ongeslagen was, maar tegen Dariush verloor via KO in de eerste ronde. Begin November 2016 vocht Dariush in Mexico tegen Rashid Magomedov. Dariush won via Unanimous Decision en bracht de Rus zijn eerste verliespartij binnen de UFC toe. Dariush leek vervolgens in Brazilië tegen Edson Barboza zijn stijgende lijn door te trekken. Dariush wist zeer goed mee te komen in de stand-up game, de specialiteit van de Braziliaan. Dariush liep echter vol in een ”Flying Knee” halverwege de tweede ronde en ging zwaar KO. Dariush mocht zich vervolgens proberen te revancheren in Oktober 2017 tegen Evan Dunham. Dariush won de eerste ronde met overmacht, maar wist in het vervolg niet door te zetten. Het gevecht eindigde in een Majority Draw. Dariush zou vervolgens vechten tegen Bobby Green tijdens UFC 222 in Las Vegas in Maart 2018. Echter raakte Green geblesseerd en werd vervangen door UFC debutant Alexander Hernandez. Hernandez verbaasde vriend en vijand door Dariush binnen een minuut via KO te finishen. Dariush werd vervolgens ingepland tijdens UFC Denver in November 2018 tegen Chris Gruetzemacher. Echter moest Gruetzemacher zich terugtrekken uit het gevecht in verband met een blessure en trof Dariush UFC debutant Thiago Moises. Dariush had een overwinning erg hard nodig en vocht een safe gevecht. Dariush controleerde het gevecht op de grond en won via een vrij dominante Unanimous Decision.

Embed from Getty Images

Drew Dober (MMA 18-7-0-1/UFC 6-4-0-1) gaat al een tijdje mee in de UFC, en wisselt goede prestaties af met mindere. Zo versloeg Dober voormalig WEC kampioen Jamie Varner, en wist hij Scott Holtzman en Jason Gonzalez te verslaan. Dober verloor in de UFC van Efrain Escudero, Sean Spencer, Olivier Aubin-Mercier en Nick Hein. Zijn ”verlies” tegen Leandro Silva werd omgezet in een No-Contest nadat de dienstdoende scheidsrechter zijn fout voor de Athletic Commission had toegegeven. Dober werd in Juli 2017 ingepland tegen Josh Burkman. Dober wist Burkman in de eerste ronde via KO te stoppen en de overwinning te pakken. Dober wist vervolgens tijdens UFC Charlotte in Januari 2018 opnieuw te winnen. Ditmaal was in een Fight of the Night performance Frank Camacho de tegenstander. Dober won via Unanimous Decision. Die goede lijn wist Dober door te zetten tijdens UFC Boise in Juli 2018. Via Unanimous Decision werd Jon Tuck verslagen.

Embed from Getty Images

Powered by Aiki Budo.

Blijf MMA DNA in de gaten houden voor het laatste MMA nieuws uit binnen-en buitenland.

Comments are closed.

Translate »