breaking news

UFC Rankings

Laatst bijgewerkt: 17-09-’18

Pound for Pound
#1 Daniel Cormier
(MMA 21 – 1 – 0 – 1 / UFC 10 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#2 Conor McGregor
(MMA 21 – 3 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Khabib Nurmagomedov (UFC 229, 06-10-’18)
#3 TJ Dillashaw
(MMA 16 – 3 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Max Holloway
(MMA 19 – 3 – 0 / UFC 15 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Georges St-Pierre
(MMA 26 – 2 – 0 / UFC 20 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Tyron Woodley ▲1
(MMA 19 – 3 – 1 / UFC 9 – 2 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#7 Demetrious Johnson ▼1
(MMA 28 – 3 – 1 / UFC 15 – 2 – 1)
Volgend Gevecht: TBA
#8 Khabib Nurmagomedov
(MMA 26 – 0 – 0 / UFC 10 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Conor McGregor (UFC 229, 06-10-’18)
#9 Stipe Miocic
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Robert Whittaker
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 11 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Cris Cyborg
(MMA 20 – 1 – 0 – 1 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Amanda Nunes (UFC 232, 29-12-’18)
#12 Henry Cejudo
(MMA 13 – 2 – 0 / UFC 7 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Tony Ferguson
(MMA 23 – 3 – 0 / UFC 13 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Anthony Pettis (UFC 229, 06-10-’18)
#14 Amanda Nunes
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Cris Cyborg (UFC 232, 29-12-’18)
#15 Rose Namajunas
(MMA 8 – 3 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Frankie Edgar
Joanna Jedrzejczyk
Jon Jones
Yoel Romero
Heavyweight
#C Daniel Cormier
(MMA 21 – 1 – 0 – 1 / UFC 10 – 1 – 0 – 1)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Stipe Miocic
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#2 Derrick Lewis
(MMA 19 – 6 – 0 – 1 / UFC 10 – 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Alexander Volkov (UFC 229, 06-10-’18)
#3 Curtis Blaydes
(MMA 10 – 1 – 0 – 1 / UFC 5 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Francis Ngannou (UFN 141, 24-11-’18)
#4 Francis Ngannou
(MMA 11 – 3 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Curtis Blaydes (UFN 141, 24-11-’18)
#5 Alexander Volkov
(MMA 30 – 6 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Derrick Lewis (UFC 229, 06-10-’18)
#6 Alistair Overeem
(MMA 43 – 17 – 0 – 1 / UFC 8 – 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Junior Dos Santos
(MMA 19 – 5 – 0 / UFC 13 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Tai Tuivasa (UFN 142, 01-12-’18)
#8 Mark Hunt
(MMA 13 – 13 – 1 – 1 / UFC 8 – 7 – 1 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#9 Marcin Tybura
(MMA 17 – 4 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Tai Tuivasa
(MMA 8 – 0 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Junior Dos Santos (UFN 142, 01-12-’18)
#11 Alexey Oleynik
(MMA 54 – 11 – 1 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Andrei Arlovski
(MMA 27 – 17 – 0 – 1 / UFC 16 – 11 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Stefan Struve
(MMA 28 – 11 – 0 / UFC 12 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Shamil Abdurakhimov
(MMA 19 – 4 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Justin Willis
(MMA 7 – 1 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Junior Albini
Josh Barnett (Cut)
Blagoy Ivanov
Timothy Johnson (Cut)
Ruslan Magomedov
Ben Rothwell
Dmitriy Sosnovskiy
Cain Velasquez
Fabricio Werdum
Adam Wieczorek
Light-Heavyweight
#C Daniel Cormier
(MMA 21 – 1 – 0 – 1 / UFC 10 – 1 – 0 – 1)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Alexander Gustafsson
(MMA 18 – 4 – 0 / UFC 10 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Volkan Oezdemir
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Anthony Smith (UFN 138, 27-10-’18)
#3 Ilir Latifi
(MMA 14 – 5 – 0 – 1 / UFC 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Corey Anderson (UFC 232, 29-12-’18)
#4 Jan Blachowicz
(MMA 23 – 7 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Jimi Manuwa
(MMA 17 – 4 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Corey Anderson
(MMA 11 – 4 – 0 / UFC 8 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Ilir Latifi (UFC 232, 29-12-’18)
#7 Ovince St. Preux
(MMA 23 – 11 – 0 / UFC 11 – 6 – 0)
Volgend gevecht: Dominick Reyes (UFC 229, 06-10-’18)
#8 Glover Teixeira
(MMA 27 – 7 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Anthony Smith
(MMA 30 – 13 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Volkan Oezdemir (UFN 138, 27-10-’18)
#10 Misha Cirkunov
(MMA 13 – 4 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Patrick Cummins (UFN 138, 27-10-’18)
#11 Mauricio Rua
(MMA 25 – 11 – 0 / UFC 9 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Dominick Reyes
(MMA 9 – 0 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Ovince St.Preux (UFC 229, 06-10-’18)
#13 Patrick Cummins
(MMA 10 – 5 – 0 / UFC 6 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Misha Cirkunov (UFN 138, 27-10-’18)
#14 Tyson Pedro
(MMA 7 – 2 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Sam Alvey
(MMA 33 – 10 – 0 – 1 / UFC 10 – 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Antonio Rogerio Nogueira (UFN 137, 22-09-’18)
Eervolle vermeldingen
Gadzhimurad Antigulov
Ion Cutelaba
Abdul-Kerim Edilov
Jon Jones
Nikita Krylov
Justin Ledet
Aleksandar Rakic
Antonio Rogerio Nogueira
Gökhan Saki
Gian Villante
Middleweight
#C Robert Whittaker
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 11 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Yoel Romero
(MMA 13 – 3 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Luke Rockhold
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Chris Weidman (UFC 230, 03-11-’18)
#3 Chris Weidman
(MMA 14 – 3 – 0 / UFC 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Luke Rockhold (UFC 230, 03-11-’18)
#4 Kelvin Gastelum
(MMA 16 – 3 – 0 – 1 / UFC 10 – 3 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#5 Ronaldo Souza
(MMA 25 – 6 – 0 – 1 / UFC 8 – 3 – 0)
Volgend gevecht: David Branch (UFC 230, 03-11-’18)
#6 Derek Brunson
(MMA 18 – 6 – 0 / UFC 9 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Israel Adesanya (UFC 230, 03-11-’18)
#7 David Branch
(MMA 22 – 4 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Ronaldo Souza (UFC 230, 03-11-’18)
#8 Paulo Costa
(MMA 12 – 0 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Israel Adesanya
(MMA 14 – 0 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Derek Brunson (UFC 230, 03-11-’18)
#10 Brad Tavares
(MMA 17 – 5 – 0 / UFC 12 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Antonio Carlos Junior
(MMA 10 – 2 – 0 – 1 / UFC 7 – 2 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#12 Thiago Santos
(MMA 18 – 6 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Eryk Anders (UFN 137, 22-09-’18)
#13 Uriah Hall
(MMA 13 – 9 – 0 / UFC 6 – 7 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Elias Theodorou
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 7 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA (UFC 231, 08-12-’18)
#15 Krzysztof Jotko
(MMA 19 – 4 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Eryk Anders
Vitor Belfort (Retired)
Michael Bisping (Retired)
Tim Boetsch
Tom Breese
Jared Cannonier
Cezar Ferreira
Trevin Giles
Johny Hendricks
Jack Hermansson
Jordan Johnson
Thales Leites
Lyoto Machida (Cut)
Gerald Meerschaert
Oskar Piechota
Anderson Silva
Welterweight
#C Tyron Woodley
(MMA 19 – 3 – 1 / UFC 9 – 2 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#1 Colby Covington (Interim Champion)
(MMA 14 – 1 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Darren Till
(MMA 17 – 1 – 1 / UFC 5 – 1 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#3 Rafael Dos Anjos
(MMA 28 – 10 – 0 / UFC 17 – 8 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Stephen Thompson
(MMA 14 – 3 – 1 / UFC 9 – 3 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#5 Robbie Lawler
(MMA 28 – 12 – 0 – 1 / UFC 13 – 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Kamaru Usman
(MMA 13 – 1 – 0 / UFC 8 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Demian Maia
(MMA 25 – 9 – 0 / UFC 19 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Neil Magny
(MMA 21 – 6 – 0 / UFC 14 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Santiago Ponzinibbio (UFN 140, 17-11-’18)
#9 Jorge Masvidal
(MMA 32 – 13 – 0 / UFC 9 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Santiago Ponzinibbio
(MMA 26 – 3 – 0 / UFC 8 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Neil Magny (UFN 140, 17-11-’18)
#11 Leon Edwards
(MMA 16 – 3 – 0 / UFC 8 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Donald Cerrone
(MMA 33 – 11 – 0 – 1 / UFC 20 – 8 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Mike Perry (UFN 139, 10-11-’18)
#13 Gunnar Nelson
(MMA 16 – 3 – 1 / UFC 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Alex Oliveira
(MMA 19 – 4 – 1 – 2 / UFC 8 – 3 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Carlo Pedersoli Jr. (UFN 137, 22-09-’18)
#15 Curtis Millender (New Ranking)
(MMA 16 – 3 – 0 / UFC 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Abdul Razak Alhassan
Warlley Alves
Siyar Bahadurzada
Bryan Barberena
Matt Brown
Carlos Condit
Ramazan Emeev
Bartosz Fabinski
Lyman Good
Max Griffin
Li Jingliang
Alan Jouban
Dong Hyun Kim
James Krause
Ryan LaFlare
Chad Laprise
Vicente Luque
Jake Matthews
Tim Means
Yancy Medeiros
Sergio Moraes
Belal Muhammad
Mike Perry
Niko Price
Michel Prazeres
Danny Roberts
Tarec Saffiedine
Claudio Silva
Nordine Taleb
Elizeu Zaleski Dos Santos
Lightweight
#C Khabib Nurmagomedov
(MMA 26 – 0 – 0 / UFC 10 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Conor McGregor (UFC 229, 06-10-’18)
#1 Conor McGregor
(MMA 21 – 3 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Khabib Nurmagomedov (UFC 229, 06-10-’18)
#2 Tony Ferguson
(MMA 23 – 3 – 0 / UFC 13 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Anthony Pettis (UFC 229, 06-10-’18)
#3 Dustin Poirier
(MMA 24 – 5 – 0 – 1 / UFC 16 – 4 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Nate Diaz (UFC 230, 03-11-’18)
#4 Eddie Alvarez
(MMA 29 – 6 – 0 – 1 / UFC 4 – 3 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#5 Kevin Lee
(MMA 17 – 3 – 0 / UFC 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Edson Barboza
(MMA 19 – 6 – 0 / UFC 13 – 6 – 0)
Volgend gevecht: Daniel Hooker (UFC on FOX 31, 15-12-’18)
#7 Justin Gaethje
(MMA 19 – 2 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Anthony Pettis
(MMA 21 – 7 – 0 / UFC 9 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Tony Ferguson (UFC 229, 06-10-’18)
#9 Al Iaquinta
(MMA 13 – 4 – 1 / UFC 8 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Nate Diaz
(MMA 19 – 11 – 0 / UFC 14 – 9 – 0)
Volgend gevecht: Dustin Poirier (UFC 230, 03-11-’18)
#11 Michael Chiesa
(MMA 13 – 4 – 0 / UFC 7 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 James Vick
(MMA 13 – 2 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Alexander Hernandez
(MMA 10 – 1 – 0 / UFC 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Daniel Hooker
(MMA 17 – 7 – 0 / UFC 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Edson Barboza (UFC on FOX 31, 15-12-’18)
#15 Islam Makhachev
(MMA 16 – 1 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Olivier Aubin-Mercier
Gilbert Burns
Beneil Dariush
Evan Dunham
Paul Felder
Carlos Diego Ferreira
Gregor Gillespie
Bobby Green
Desmond Green
Clay Guida
Nasrat Haqparast
Rustam Khabilov
Drakkar Klose
Jim Miller
Charles Oliveira
Alan Patrick
Vinc Pichel
Leonardo Santos
Mairbek Taisumov
David Teymur
Francisco Trinaldo
Featherweight
#C Max Holloway
(MMA 19 – 3 – 0 / UFC 15 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Brian Ortega
(MMA 14 – 0 – 0 – 1 / UFC 6 – 0 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#2 Jose Aldo
(MMA 27 – 4 – 0 / UFC 9 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Frankie Edgar
(MMA 23 – 6 – 1 / UFC 17 – 6 – 1)
Volgend gevecht: Chan Sung Jung (UFN 139, 10-11-’18)
#4 Renato Moicano
(MMA 13 – 1 – 1 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Chad Mendes
(MMA 18 – 4 – 0 / UFC 9 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Jeremy Stephens
(MMA 28 – 15 – 0 / UFC 15 – 14 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Cub Swanson
(MMA 25 – 10 – 0 / UFC 10 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Josh Emmett
(MMA 13 – 2 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Mirsad Bektic ▲1
(MMA 12 – 1 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Chan Sung Jung
(MMA 14 – 4 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Frankie Edgar (UFN 139, 10-11-’18)
#11 Alexander Volkanovski
(MMA 18 – 1 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Ricardo Lamas
(MMA 18 – 7 – 0 / UFC 9 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Darren Elkins
(MMA 24 – 6 – 0 / UFC 14 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Zabit Magomedsharipov ▲1
(MMA 16 – 1 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Yair Rodriguez ▼1
(MMA 10 – 2 – 0 / UFC 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Arnold Allen
Makwan Amirkhani
Julio Arce
Enrique Barzola
Gabriel Benitez
Dennis Bermudez
Shane Burgos
Doo Ho Choi
Andre Fili
Rick Glenn
Michael Johnson
Myles Jury
Calvin Kattar
Jason Knight
Gilbert Melendez
Chas Skelly
Zubaira Tukhugov
Bantamweight
#C TJ Dillashaw
(MMA 16 – 3 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Cody Garbrandt
(MMA 11 – 2 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Dominick Cruz
(MMA 22 – 2 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Raphael Assuncao
(MMA 27 – 5 – 0 / UFC 11 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Marlon Moraes
(MMA 21 – 5 – 1 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Jimmie Rivera
(MMA 22 – 2 – 0 / UFC 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 John Lineker
(MMA 31 – 8 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Aljamain Sterling ▲1
(MMA 16 – 3 – 0 / UFC 8 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 John Dodson ▼1
(MMA 21 – 10 – 0 / UFC 9 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Pedro Munhoz
(MMA 16 – 3 – 0 – 1 / UFC 6 – 3 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Bryan Caraway (TUF 28 Finale, 30-11-’18)
#10 Cody Stamann
(MMA 17 – 2 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Rob Font
(MMA 15 – 4 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Alejandro Perez
(MMA 21 – 6 – 1 / UFC 7 – 1 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#13 Thomas Almeida
(MMA 22 – 3 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Douglas Silva de Andrade
(MMA 25 – 2 – 0 – 1 / UFC 3 – 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Rani Yahya
(MMA 26 – 9 – 0 – 1 / UFC 11 – 3 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Iuri Alcantara
Renan Barao
Manny Bermudez
Bryan Caraway
Brian Kelleher
Brett Johns
Matthew Lopez
Sean O’Malley
Jose Quinonez
Ricardo Ramos
Cory Sandhagen
Marlon Vera
Eddie Wineland
Song Yadong
Petr Yan
Flyweight
#C Henry Cejudo
(MMA 13 – 2 – 0 / UFC 7 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Demetrious Johnson
(MMA 28 – 3 – 1 / UFC 15 – 2 – 1)
Volgend Gevecht: TBA
#2 Sergio Pettis
(MMA 17 – 3 – 0 / UFC 8 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Jussier Formiga (UFC 229, 06-10-’18)
#3 Joseph Benavidez
(MMA 25 – 5 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Ray Borg (UFN 139, 10-11-’18)
#4 Ray Borg
(MMA 11 – 3 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Joseph Benavidez (UFN 139, 10-11-’18)
#5 Jussier Formiga
(MMA 21 – 5 – 0 / UFC 7 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Sergio Pettis (UFC 229, 06-10-’18)
#6 Deiveson Alcantara Figueiredo
(MMA 15 – 0 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 John Moraga
(MMA 19 – 7 – 0 / UFC 8 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Wilson Reis
(MMA 22 – 9 – 0 / UFC 6 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Ben Nguyen (UFN 142, 01-12-’18)
#9 Dustin Ortiz ▲1
(MMA 19 – 7 – 0 / UFC 8 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Alexandre Pantoja ▼1
(MMA 19 – 3 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Brandon Moreno
(MMA 14 – 5 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Ben Nguyen
(MMA 17 – 7 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Wilson Reis (UFN 142, 01-12-’18)
#13 Timothy Elliott
(MMA 16 – 8 – 1 / UFC 4 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Matheus Nicolau
(MMA 13 – 3 – 1 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Ulka Sasaki
(MMA 21 – 5 – 2 / UFC 4 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Ryan Benoit
Magomed Bibulatov
Jarred Brooks
Naoki Inoue
Joseph Morales
Alex Perez
Roberto Sanchez
Matt Schnell
Louis Smolka (Cut)
Jose Torres
Women’s Featherweight
#C Cris Cyborg
(MMA 20 – 1 – 0 – 1 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Amanda Nunes (UFC 232, 29-12-’18)
Eervolle vermeldingen
Megan Anderson
Tonya Evinger
Holly Holm
Yana Kunitskaya
Germaine de Randamie
Women’s Bantamweight
#C Amanda Nunes
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Cris Cyborg (UFC 232, 29-12-’18)
#1 Holly Holm
(MMA 12 – 4 – 0 / UFC 5 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Ketlen Vieira
(MMA 10 – 0 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Julianna Peña
(MMA 9 – 3 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Raquel Pennington
(MMA 9 – 7 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Germaine de Randamie (UFN 139, 10-11-’18)
#5 Germaine de Randamie
(MMA 7 – 3 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Raquel Pennington (UFN 139, 10-11-’18)
#6 Cat Zingano
(MMA 10 – 3 – 0 / UFC 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Marion Reneau
(MMA 9 – 4 – 1 / UFC 5 – 3 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#8 Sara McMann
(MMA 11 – 5 – 0 / UFC 5 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Aspen Ladd
(MMA 6 – 0 – 0 / UFC 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Tonya Evinger (UFC 229, 06-10-’18)
#10 Bethe Correia
(MMA 10 – 3 – 1 / UFC 4 – 3 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#11 Irene Aldana ▲1
(MMA 8 – 4 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Lina Länsberg ▼1
(MMA 8 – 3 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Yana Kunitskaya (UFC 229, 06-10-’18)
#13 Lucie Pudilova
(MMA 8 – 3 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Sarah Moras
(MMA 5 – 4 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Talita Bernardo (UFN 138, 27-10-’18)
#15 Gina Mazany
(MMA 5 – 2 – 0 / UFC 1 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Tonya Evinger
Yana Kunitskaya
Ronda Rousey
Leslie Smith (Cut)
Women’s Flyweight
#C Vacant
NVT
Volgend gevecht: NVT
#1 Valentina Shevchenko
(MMA 15 – 3 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Nicco Montaño ▼2
(MMA 5 – 2 – 0 / UFC 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Katlyn Chookagian
(MMA 11 – 1 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Sijara Eubanks ▼2
(MMA 3 – 2 – 0 / UFC 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Alexis Davis
(MMA 19 – 8 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Liz Carmouche
(MMA 12 – 6 – 0 / UFC 4 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Roxanne Modafferi ▼2
(MMA 22 – 15 – 0 / UFC 1 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Lauren Murphy ▼1
(MMA 10 – 4 – 0 / UFC 2 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Jessica Eye ▼1
(MMA 13 – 6 – 0 – 1 / UFC 3 – 5 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#10 Jessica-Rose Clark ▼1
(MMA 8 – 5 – 0 / UFC 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Andrea Lee (UFC on FOX 31, 15-12-’18)
#11 Ashlee Evans-Smith ▼1
(MMA 6 – 3 – 0 / UFC 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Antonina Shevchenko (TUF 28 Finale, 30-11-’18)
#12 Joanne Calderwood ▼1
(MMA 12 – 3 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Mara Romero Borella ▼1
(MMA 12 – 5 – 0 / UFC 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Andrea Lee ▼1
(MMA 9 – 2 – 0 / UFC 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Jessica-Rose Clark (UFC on FOX 31, 15-12-’18)
#15 Jennifer Maia
(MMA 15 – 5 – 1 / UFC 0 -1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Shana Dobson
Melinda Fabian
Barb Honchak
Ji Yeon Kim
Justin Kish
Veronica Macedo
Maryna Moroz
Lauren Mueller
Rachael Ostovich-Berdon
Gillian Robertson
Montana Stewart-De La Rosa
Paige VanZant
Women’s Strawweight
#C Rose Namajunas
(MMA 8 – 3 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Joanna Jedrzejczyk
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Jessica Andrade
(MMA 19 – 6 – 0 / UFC 10 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Claudia Gadelha
(MMA 16 – 3 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Nina Ansaroff (UFC 231, 08-12-’18)
#4 Tatiana Suarez ▲5
(MMA 8 – 0 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Karolina Kowalkiewicz ▼1
(MMA 12 – 3 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Tecia Torres ▼1
(MMA 10 – 3 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Michelle Waterson
(MMA 15 – 6 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Felice Herrig (UFC 229, 06-10-’18)
#8 Carla Esparza ▼2
(MMA 14 – 6 – 0 / UFC 4 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Felice Herrig ▼1
(MMA 14 – 7 – 0 / UFC 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Michelle Waterson (UFC 229, 06-10-’18)
#10 Cortney Casey-Sanchez
(MMA 8 – 6 – 0 / UFC 4 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Nina Ansaroff
(MMA 9 – 5 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Claudia Gadelha (UFC 231, 08-12-’18)
#12 Alexa Grasso
(MMA 10 – 2 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Randa Markos
(MMA 8 – 6 – 0 / UFC 4 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Marina Rodriguez (UFN 137, 22-09-’18)
#14 Angela Hill
(MMA 8 – 5 – 0 / UFC 3 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Mackenzie Dern
(MMA 7 – 0 – 0 / UFC 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
JJ Aldrich
Poliana Botelho
Cynthia Calvillo
Jamie Moyle (Cut)
Viviane Pereira (Cut)
Livia Renata Souza
Polyana Viana
Yan Xiaonan