breaking news

UFC Rankings

Laatst bijgewerkt: 28-01-’20

Pound for Pound Men
#1 Jon Jones
(MMA 25 – 1 – 0 – 1 / UFC 19 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Dominick Reyes (UFC 247, 08-02-’20)
#2 Khabib Nurmagomedov
(MMA 28 – 0 – 0 / UFC 12 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Tony Ferguson (UFC 249, 18-04-’20)
#3 Henry Cejudo
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Stipe Miocic
(MMA 19 – 3 – 0 / UFC 13 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Daniel Cormier ▲1
(MMA 22 – 2 – 0 – 1 / UFC 11 – 2 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#6 Israel Adesanya ▲1
(MMA 18 – 0 – 0 / UFC 7 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Yoel Romero (UFC 248, 07-03-’20)
#7 Kamaru Usman ▲1
(MMA 16 – 1 – 0 / UFC 11 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Alexander Volkanovski ▲1
(MMA 21 – 1 – 0 / UFC 8 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Conor McGregor ▲2
(MMA 22 – 4 – 0 / UFC 10 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Tony Ferguson
(MMA 25 – 3 – 0 / UFC 15 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Khabib Nurmagomedov (UFC 249, 18-04-’20)
#11 Max Holloway ▲2
(MMA 21 – 5 – 0 / UFC 17 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Dustin Poirier ▲2
(MMA 25 – 6 – 0 – 1 / UFC 17 – 5 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#13 Tyron Woodley ▲2
(MMA 19 – 4 – 1 / UFC 9 – 3 – 1)
Volgend gevecht: Leon Edwards (UFN 171, 21-03-’20)
#14 Robert Whittaker (New Ranking)
(MMA 20 – 5 – 0 / UFC 11 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Jorge Masvidal (New Ranking)
(MMA 35 – 13 – 0 / UFC 12 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Jose Aldo
Joseph Benavidez
Curtis Blaydes
Colby Covington
Marlon Moraes
Francis Ngannou
Dominick Reyes
Yoel Romero
Thiago Santos
Anthony Smith
Pound for Pound Women
#1 Amanda Nunes (New Ranking)
(MMA 19 – 4 – 0 / UFC 12 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Valentina Shevchenko (New Ranking)
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 7 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Katlyn Chookagian (UFC 247, 08-02-’20)
#3 Weili Zhang (New Ranking)
(MMA 20 – 1 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Joanna Jedrzejczyk (UFC 248, 07-03-’20)
#4 Jessica Andrade (New Ranking)
(MMA 20 – 7 – 0 / UFC 11 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Rose Namajunas (UFC 249, 18-04-’20)
#5 Rose Namajunas (New Ranking)
(MMA 8 – 4 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Jessica Andrade (UFC 249, 18-04-’20)
#6 Joanna Jedrzejczyk (New Ranking)
(MMA 16 – 3 – 0 / UFC 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Weili Zhang (UFC 248, 07-03-’20)
#7 Holly Holm (New Ranking)
(MMA 13 – 5 – 0 / UFC 6 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Germaine de Randamie (New Ranking)
(MMA 9 – 4 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Tatiana Suarez (New Ranking)
(MMA 9 – 0 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Katlyn Chookagian (New Ranking)
(MMA 13 – 2 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Valentina Shevchenko (UFC 247, 08-02-’20)
#11 Aspen Ladd (New Ranking)
(MMA 9 – 1 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Julianna Peña (UFC on ESPN 8, 28-03-’20)
#12 Jessica Eye (New Ranking)
(MMA 15 – 7 – 0 – 1 / UFC 5 – 6 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#13 Julianna Peña (New Ranking)
(MMA 9 – 3 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Aspen Ladd (UFC on ESPN 8, 28-03-’20)
#14 Claudia Gadelha (New Ranking)
(MMA 17 – 4 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Nina Ansaroff (New Ranking)
(MMA 10 – 6 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Irene Aldana
Joanne Calderwood
Carla Esparza
Felicia Spencer
Ketlen Vieira
Heavyweight
#C Stipe Miocic
(MMA 19 – 3 – 0 / UFC 13 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Daniel Cormier
(MMA 22 – 2 – 0 – 1 / UFC 11 – 2 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#2 Francis Ngannou
(MMA 14 – 3 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Jairzinho Rozenstruik (UFC on ESPN 8, 28-03-’20)
#3 Curtis Blaydes
(MMA 13 – 2 – 0 – 1 / UFC 8 – 2 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#4 Junior Dos Santos
(MMA 21 – 7 – 0 / UFC 15 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Jairzinho Rozenstruik
(MMA 10 – 0 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Francis Ngannou (UFC on ESPN 8, 28-03-’20)
#6 Derrick Lewis ▼1
(MMA 21 – 8 – 0 – 1 / UFC 12 – 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Ilir Latifi (UFC 247, 08-02-’20)
#7 Alexander Volkov
(MMA 31 – 7 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Alistair Overeem
(MMA 45 – 18 – 0 – 1 / UFC 10 – 7 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Walt Harris
(MMA 13 – 7 – 0 – 1 / UFC 6 – 6 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#10 Shamil Abdurakhimov
(MMA 20 – 5 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Ciryl Gane (UFC 249, 18-04-’20)
#11 Blagoy Ivanov
(MMA 18 – 3 – 0 – 1 / UFC 2 – 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Alexey Oleynik
(MMA 55 – 13 – 1 / UFC 7 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Augusto Sakai
(MMA 14 – 1 – 1 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Sergei Pavlovich
(MMA 14 – 1 – 0 / UFC 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Ciryl Gane
(MMA 6 – 0 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Shamil Abdurakhimov (UFC 249, 18-04-’20)
Eervolle vermeldingen
Junior Albini
Andrei Arlovski
Josh Barnett (Bellator MMA)
Maurice Greene
Mark Hunt (Free Agent)
Timothy Johnson (Bellator MMA)
Ruslan Magomedov (Lifetime USADA Ban)
Ben Rothwell
Dmitry Sosnovskiy
Sergey Spivak
Stefan Struve
Tai Tuivasa
Marcin Tybura
Cain Velasquez
Gian Villante
Fabricio Werdum
Adam Wieczorek
Justin Willis
Light-Heavyweight
#C Jon Jones
(MMA 25 – 1 – 0 – 1 / UFC 19 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Dominick Reyes (UFC 247, 08-02-’20)
#1 Thiago Santos
(MMA 21 – 7 – 0 / UFC 13 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Daniel Cormier
(MMA 22 – 2 – 0 – 1 / UFC 11 – 2 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#3 Anthony Smith
(MMA 32 – 14 – 0 / UFC 8 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Glover Teixeira (UFN 173, 25-04-’20)
#4 Dominick Reyes
(MMA 12 – 0 – 0 / UFC 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Jon Jones (UFC 247, 08-02-’20)
#5 Corey Anderson
(MMA 13 – 4 – 0 / UFC 10 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Jan Blachowicz (UFN 167, 15-02-’20)
#6 Jan Blachowicz
(MMA 25 – 8 – 0 / UFC 8 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Corey Anderson (UFN 167, 15-02-’20)
#7 Volkan Oezdemir ▲1
(MMA 17 – 4 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Alexander Gustafsson ▼1
(MMA 18 – 6 – 0 / UFC 10 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Glover Teixeira
(MMA 30 – 7 – 0 / UFC 13 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Anthony Smith (UFN 173, 25-04-’20)
#10 Aleksandar Rakic
(MMA 12 – 2 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Johnny Walker
(MMA 17 – 4 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Nikita Krylov (UFN 170, 14-03-’20)
#12 Ilir Latifi
(MMA 14 – 7 – 0 – 1 / UFC 7 – 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Derrick Lewis (UFC 247, 08-02-’20)
#13 Misha Cirkunov
(MMA 15 – 5 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Nikita Krylov
(MMA 25 – 7 – 0 / UFC 7 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Johnny Walker (UFN 170, 14-03-’20)
#15 Ronaldo Souza
(MMA 26 – 8 – 0 – 1 / UFC 9 – 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Uriah Hall (UFC 249, 18-04-’20)
Eervolle vermeldingen
Sam Alvey
Magomed Ankalaev
Gadzhimurad Antigulov
Jimmy Crute
Patrick Cummins (Retired)
Ion Cutelaba
Abdul-Kerim Edilov (ACA)
Justin Ledet
Jimi Manuwa (Retired)
Alonzo Menifield
Antonio Rogerio Nogueira
Michal Oleksiejczuk
Tyson Pedro
Luke Rockhold
Khalil Rountree Jr.
Mauricio Rua
Gökhan Saki
Ryan Spann
Ovince St. Preux
Chris Weidman
Middleweight
#C Israel Adesanya
(MMA 18 – 0 – 0 / UFC 7 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Yoel Romero (UFC 248, 07-03-’20)
#1 Robert Whittaker
(MMA 20 – 5 – 0 / UFC 11 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Paulo Costa
(MMA 13 – 0 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Yoel Romero
(MMA 13 – 4 – 0 / UFC 9 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Israel Adesanya (UFC 248, 07-03-’20)
#4 Jared Cannonier
(MMA 13 – 4 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA (UFC 248, 07-03-’20)
#5 Darren Till
(MMA 18 – 2 – 1 / UFC 6 – 2 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#6 Jack Hermansson
(MMA 20 – 5 – 0 / UFC 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Kelvin Gastelum
(MMA 16 – 5 – 0 – 1 / UFC 10 – 5 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#8 Derek Brunson
(MMA 20 – 7 – 0 / UFC 11 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Edmen Shahbazyan (UFC 248, 07-03-’20)
#9 Edmen Shahbazyan
(MMA 11 – 0 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Derek Brunson (UFC 248, 07-03-’20)
#10 Uriah Hall
(MMA 15 – 9 – 0 / UFC 8 – 7 – 0)
Volgend gevecht: Ronaldo Souza (UFC 249, 18-04-’20)
#11 Brad Tavares
(MMA 17 – 6 – 0 / UFC 12 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Omari Akhmedov ▲1
(MMA 20 – 4 – 1 / UFC 8 – 3 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#13 Ian Heinisch ▼1
(MMA 13 – 3 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Antonio Carlos Junior
(MMA 10 – 4 – 0 – 1 / UFC 7 – 4 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Makhmud Muradov (UFN 170, 14-03-’20)
#15 Anderson Silva
(MMA 34 – 10 – 0 – 1 / UFC 17 – 6 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Eryk Anders
Vitor Belfort (Retired)
Michael Bisping (Retired)
Tim Boetsch
David Branch (Cut)
Tom Breese
Zak Cummings
Cezar Ferreira
Trevin Giles
Johny Hendricks (Retired)
Jordan Johnson (PFL)
Krzysztof Jotko
Thales Leites (Retired)
Lyoto Machida (Cut)
Gerald Meerschaert
Makhmud Muradov
Oskar Piechota
Elias Theodorou (Cut)
Marvin Vettori
Welterweight
#C Kamaru Usman
(MMA 16 – 1 – 0 / UFC 11 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Tyron Woodley
(MMA 19 – 4 – 1 / UFC 9 – 3 – 1)
Volgend gevecht: Leon Edwards (UFN 171, 21-03-’20)
#2 Colby Covington
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 10 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Jorge Masvidal
(MMA 35 – 13 – 0 / UFC 12 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Leon Edwards
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 10 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Tyron Woodley (UFN 171, 21-03-’20)
#5 Demian Maia ▲1
(MMA 28 – 9 – 0 / UFC 22 – 9 – 0)
Volgend gevecht: Gilbert Burns (UFN 170, 14-03-’20)
#6 Stephen Thompson ▲1
(MMA 15 – 4 – 1 / UFC 10 – 4 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#7 Michael Chiesa (New Ranking)
(MMA 10 – 4 – 0 / UFC 16 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Rafael Dos Anjos ▼3
(MMA 29 – 13 – 0 / UFC 18 – 11 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Nate Diaz ▼1
(MMA 20 – 12 – 0 / UFC 15 – 10 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Robbie Lawler ▼1
(MMA 28 – 14 – 0 – 1 / UFC 13 – 8 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Geoff Neal ▼1
(MMA 13 – 2 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Gilbert Burns
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Demian Maia (UFN 170, 14-03-’20)
#13 Anthony Pettis ▼2
(MMA 22 – 10 – 0 / UFC 9 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Vicente Luque ▼1
(MMA 17 – 7 – 1 / UFC 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Conor McGregor ▼1
(MMA 22 – 4 – 0 / UFC 10 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Abdul Razak Alhassan
Warlley Alves
Ben Askren (Retired)
Siyar Bahadurzada
Bryan Barberena
Matt Brown
Randy Brown
Carlos Condit
Nick Diaz
Ramazan Emeev
Bartosz Fabinski
Lyman Good
Dwight Grant
Max Griffin
Li Jingliang
Alan Jouban
Rustam Khabilov
Dong Hyun Kim
James Krause
Ryan LaFlare (PFL)
Chad Laprise
Neil Magny
Anthony Rocco Martin
Jake Matthews
Tim Means
Curtis Millender (Bellator MMA)
Sergio Moraes (Cut)
Alex Morono
Belal Muhammad
Gunnar Nelson
Alex Oliveira
Mike Perry
Santiago Ponzinibbio
Niko Price
Michel Prazeres
Danny Roberts
Tarec Saffiedine (Cut)
Muslim Salikhov
Claudio Silva
Georges St-Pierre (Retired)
Sean Strickland
Nordine Taleb (Cut)
James Vick
Elizeu Zaleski Dos Santos
Lightweight
#C Khabib Nurmagomedov
(MMA 28 – 0 – 0 / UFC 12 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Tony Ferguson (UFC 249, 18-04-’20)
#1 Tony Ferguson
(MMA 25 – 3 – 0 / UFC 15 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Khabib Nurmagomedov (UFC 249, 18-04-’20)
#2 Dustin Poirier
(MMA 25 – 6 – 0 – 1 / UFC 17 – 5 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#3 Conor McGregor
(MMA 22 – 4 – 0 / UFC 10 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Justin Gaethje
(MMA 21 – 2 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Donald Cerrone
(MMA 36 – 14 – 0 – 1 / UFC 23 – 11 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Paul Felder
(MMA 17 – 4 – 0 / UFC 9 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Daniel Hooker (UFN 168, 22-02-’20)
#7 Daniel Hooker
(MMA 19 – 8 – 0 / UFC 9 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Paul Felder (UFN 168, 22-02-’20)
#8 Kevin Lee
(MMA 18 – 5 – 0 / UFC 11 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Charles Oliveira (UFN 170, 14-03-’20)
#9 Al Iaquinta
(MMA 14 – 6 – 1 / UFC 9 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Edson Barboza
(MMA 20 – 8 – 0 / UFC 14 – 8 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Carlos Diego Ferreira
(MMA 17 – 2 – 0 / UFC 8 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Gregor Gillespie
(MMA 13 – 1 – 0 / UFC 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Charles Oliveira
(MMA 28 – 8 – 0 – 1 / UFC 16 – 8 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Kevin Lee (UFN 170, 14-03-’20)
#14 Islam Makhachev
(MMA 18 – 1 – 0 / UFC 7 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Alexander Hernandez
(MMA 11 – 2 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Eddie Alvarez (ONE Championship)
Olivier Aubin-Mercier
Beneil Dariush
Marc Diakiese
Drew Dober
Evan Dunham
Bobby Green
Desmond Green (ACA)
Clay Guida
Nasrat Haqparast
Scott Holtzman
Damir Ismagulov
Michael Johnson
Drakkar Klose
Yancy Medeiros
Jim Miller
Magomed Mustafaev
Alan Patrick
Luis Peña
Anthony Pettis
Vinc Pichel
Davi Ramos
Roosevelt Roberts
Leonardo Santos
Joaquim Silva
Devonte Smith
Mairbek Taisumov
David Teymur
Francisco Trinaldo
Featherweight
#C Alexander Volkanovski
(MMA 21 – 1 – 0 / UFC 8 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Max Holloway
(MMA 21 – 5 – 0 / UFC 17 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Brian Ortega
(MMA 14 – 1 – 0 – 1 / UFC 6 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#3 Zabit Magomedsharipov
(MMA 18 – 1 – 0 / UFC 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Chan Sung Jung
(MMA 16 – 5 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Yair Rodriguez
(MMA 12 – 2 – 0 – 1 / UFC 8 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#6 Frankie Edgar
(MMA 23 – 8 – 1 / UFC 17 – 8 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#7 Renato Moicano
(MMA 13 – 3 – 1 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Damir Hadzovic (UFN 170, 14-03-’20)
#8 Jeremy Stephens
(MMA 28 – 17 – 0 – 1 / UFC 15 – 16 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#9 Josh Emmett
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Calvin Kattar ▲1
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Jose Aldo ▼2
(MMA 28 – 6 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Shane Burgos
(MMA 13 – 1 – 0 / UFC 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Ryan Hall
(MMA 8 – 1 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Sodiq Yusuff
(MMA 11 – 1 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Arnold Allen (New Ranking)
(MMA 16 – 1 – 0 / UFC 7 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Kevin Aguilar
Makwan Amirkhani
Julio Arce
Enrique Barzola
Mirsad Bektic
Gabriel Benitez
Dennis Bermudez (Cut)
Manny Bermudez (Cut)
Doo Ho Choi
Hakeem Dawodu
Grant Dawson
Darren Elkins
Movsar Evloev
Andre Fili
Rick Glenn
Dan Ige
Myles Jury (Bellator MMA)
Jason Knight (Cut)
Ricardo Lamas
Gilbert Melendez (Cut)
Chad Mendes (Retired)
Bryce Mitchell
Chas Skelly
Cub Swanson
Mike Trizano
Zubaira Tukhugov
Bantamweight
#C Henry Cejudo
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 12 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Marlon Moraes
(MMA 23 – 6 – 1 / UFC 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Aljamain Sterling
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Petr Yan
(MMA 14 – 1 – 0 / UFC 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Cory Sandhagen
(MMA 12 – 1 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Raphael Assuncao
(MMA 27 – 7 – 0 / UFC 11 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Cody Garbrandt (UFC on ESPN 8, 28-03-’20)
#6 Pedro Munhoz
(MMA 18 – 4 – 0 – 1 / UFC 8 – 4 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#7 Jose Aldo ▲1
(MMA 28 – 6 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Jimmie Rivera ▼1
(MMA 22 – 4 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Cody Garbrandt
(MMA 11 – 3 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Raphael Assuncao (UFC on ESPN 8, 28-03-’20)
#10 Rob Font
(MMA 17 – 4 – 0 / UFC 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Cody Stamann
(MMA 18 – 2 – 1 / UFC 4 – 1 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#12 Song Yadong ▲1
(MMA 15 – 4 – 1 – 1 / UFC 4 – 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 John Dodson ▼1
(MMA 21 – 11 – 0 / UFC 9 – 6 – 0)
Volgend gevecht: Nathaniel Wood (UFN 167, 15-02-’20)
#14 Marlon Vera
(MMA 15 – 5 – 1 / UFC 9 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA (UFC 247, 08-02-’20)
#15 Casey Kenney
(MMA 13 – 1 – 1 / UFC 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Merab Dvalishvili (UFN 167, 15-02-’20)
Eervolle vermeldingen
Iuri Alcantara
Thomas Almeida
Renan Barao (Cut)
Raoni Barcelos
Ryan Benoit
Ray Borg
Bryan Caraway (Cut)
Dominick Cruz
TJ Dillashaw
Merab Dvalishvili
Urijah Faber
Brian Kelleher
Montel Jackson
Brett Johns
John Lineker (ONE Championship)
Matthew Lopez
Said Nurmagomedov
Sean O’Malley
Jose Quinonez
Alejandro Perez
Ricardo Ramos
Matt Schnell
Douglas Silva de Andrade
Ricky Simón
Louis Smolka
Eddie Wineland
Nathaniel Wood
Rani Yahya
Flyweight
#C Vacant
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Joseph Benavidez
(MMA 28 – 5 – 0 / UFC 15 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Deiveson Alcantara Figueiredo (UFN 169, 29-02-’20)
#2 Jussier Formiga
(MMA 23 – 6 – 0 / UFC 9 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Brandon Moreno (UFN 170, 14-03-’20)
#3 Deiveson Alcantara Figueiredo
(MMA 17 – 1 – 0 / UFC 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Joseph Benavidez (UFN 169, 29-02-’20)
#4 Alexandre Pantoja
(MMA 22 – 4 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Brandon Moreno
(MMA 16 – 5 – 1 / UFC 4 – 2 – 1)
Volgend gevecht: Jussier Formiga (UFN 170, 14-03-’20)
#6 Askar Askarov
(MMA 11 – 0 – 1 / UFC 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#7 Rogerio Bontorin
(MMA 16 – 1 – 0 – 1 / UFC 2 – 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Ray Borg (UFN 167, 15-02-’20)
#8 Kai Kara-France
(MMA 20 – 8 – 0 – 1 / UFC 3 – 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Tyson Nam (UFN 168, 22-02-’20)
#9 Alex Perez ▲3
(MMA 23 – 5 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Matt Schnell ▼1
(MMA 14 – 5 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Timothy Elliott ▼1
(MMA 16 – 10 – 1 / UFC 4 – 8 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Jordan Espinosa ▼1
(MMA 14 – 7 – 0 – 1 / UFC 1 – 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Mark De La Rosa
(MMA 11 – 3 – 0 / UFC 2 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Raulian Paiva (UFN 167, 15-02-’20)
#14 Raulian Paiva
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Mark De La Rosa (UFN 167, 15-02-’20)
Eervolle vermeldingen
Magomed Bibulatov (ACA)
Ray Borg
Jarred Brooks (RIZIN FF)
Naoki Inoue (Cut)
Demetrious Johnson (ONE Championship)
John Moraga (Cut)
Joseph Morales (Cut)
Ben Nguyen (Cut)
Matheus Nicolau (Cut)
Dustin Ortiz (Cut)
Sergio Pettis (Bellator MMA)
Wilson Reis (Cut)
Roberto Sanchez (Cut)
Ulka Sasaki (RIZIN FF)
Eric Shelton (Cut)
Jose Torres (Brave CF)
Women’s Featherweight
#C Amanda Nunes
(MMA 19 – 4 – 0 / UFC 12 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Megan Anderson
Cris Cyborg (Bellator MMA)
Tonya Evinger
Holly Holm
Yana Kunitskaya
Germaine de Randamie
Felicia Spencer
Cat Zingano (Bellator MMA)
Women’s Bantamweight
#C Amanda Nunes
(MMA 19 – 4 – 0 / UFC 12 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Germaine de Randamie
(MMA 9 – 4 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Holly Holm
(MMA 13 – 5 – 0 / UFC 6 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Aspen Ladd
(MMA 9 – 1 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Julianna Peña (UFC on ESPN 8, 28-03-’20)
#4 Julianna Peña
(MMA 9 – 3 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Aspen Ladd (UFC on ESPN 8, 28-03-’20)
#5 Irene Aldana
(MMA 11 – 5 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Raquel Pennington
(MMA 10 – 9 – 0 / UFC 7 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Ketlen Vieira
(MMA 10 – 1 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Marion Reneau (UFC 250, 09-05-’20)
#8 Yana Kunitskaya
(MMA 12 – 5 – 0 – 1 / UFC 2 – 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Sara McMann ▲1
(MMA 12 – 5 – 0 / UFC 6 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Marion Reneau ▼1
(MMA 9 – 5 – 1 / UFC 5 – 4 – 1)
Volgend gevecht: Ketlen Vieira (UFC 250, 09-05-’20)
#11 Lina Länsberg
(MMA 10 – 5 – 0 / UFC 4 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Macy Chiasson
(MMA 5 – 1 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Nicco Montaño (UFN 167, 15-02-’20)
#13 Bethe Correia
(MMA 11 – 4 – 1 / UFC 5 – 4 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#14 Nicco Montaño
(MMA 4 – 3 – 0 / UFC 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Macy Chiasson (UFN 167, 15-02-’20)
#15 Sijara Eubanks
(MMA 4 – 4 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Sarah Moras (UFC 249, 18-04-’20)
Eervolle vermeldingen
Julia Avila
Talita Bernardo
Jessica-Rose Clark
Tonya Evinger
Gina Mazany (Cut)
Sarah Moras
Ronda Rousey (Retired)
Leslie Smith (Bellator MMA)
Cat Zingano (Bellator MMA)
Women’s Flyweight
#C Valentina Shevchenko
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 7 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Katlyn Chookagian (UFC 247, 08-02-’20)
#1 Katlyn Chookagian
(MMA 13 – 2 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Valentina Shevchenko (UFC 247, 08-02-’20)
#2 Jessica Eye
(MMA 15 – 7 – 0 – 1 / UFC 5 – 6 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#3 Joanne Calderwood
(MMA 14 – 4 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Jennifer Maia
(MMA 17 – 6 – 1 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Roxanne Modafferi
(MMA 24 – 17 – 0 / UFC 3 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Viviane Araújo
(MMA 8 – 2 – 0 / UFC 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Lauren Murphy
(MMA 11 – 4 – 0 / UFC 3 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Andrea Lee (UFC 247, 08-02-’20)
#8 Andrea Lee
(MMA 11 – 3 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Lauren Murphy (UFC 247, 08-02-’20)
#9 Maycee Barber
(MMA 8 – 1 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Alexis Davis
(MMA 19 – 10 – 0 / UFC 6 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Antonina Shevchenko ▲1
(MMA 8 – 1 – 0 / UFC 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Cynthia Calvillo (UFN 173, 25-04-’20)
#12 Montana Stewart-De La Rosa ▼1
(MMA 10 – 5 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Mara Romero Borella (UFN 167, 15-02-’20)
#13 Mara Romero Borella
(MMA 12 – 6 – 0 – 2 / UFC 2 – 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Montana Stewart-De La Rosa (UFN 167, 15-02-’20)
#14 Ji Yeon Kim
(MMA 9 – 2 – 2 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Poliana Botelho (New Ranking)
(MMA 8 – 2 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
JJ Aldrich
Mayra Bueno Silva
Poliana Botelho
Liz Carmouche (Cut)
Shana Dobson
Melinda Fabian (Cut)
Ashlee Evans-Smith
Barb Honchak (Retired)
Nadia Kassem
Justin Kish
Ariane Lipski
Veronica Macedo
Sabina Mazo
Molly McCann
Maryna Moroz
Lauren Mueller (Cut)
Rachael Ostovich
Lucie Pudilova
Gillian Robertson
Paige VanZant
Women’s Strawweight
#C Weili Zhang
(MMA 20 – 1 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Joanna Jedrzejczyk (UFC 248, 07-03-’20)
#1 Jessica Andrade
(MMA 20 – 7 – 0 / UFC 11 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Rose Namajunas (UFC 249, 18-04-’20)
#2 Rose Namajunas
(MMA 8 – 4 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Jessica Andrade (UFC 249, 18-04-’20)
#3 Tatiana Suarez
(MMA 9 – 0 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Joanna Jedrzejczyk
(MMA 16 – 3 – 0 / UFC 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Weili Zhang (UFC 248, 07-03-’20)
#5 Nina Ansaroff
(MMA 10 – 6 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Claudia Gadelha
(MMA 17 – 4 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Carla Esparza
(MMA 16 – 6 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Michelle Waterson
(MMA 17 – 7 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Marina Rodriguez
(MMA 12 – 0 – 2 / UFC 2 – 0 – 2)
Volgend gevecht: TBA
#10 Cynthia Calvillo
(MMA 8 – 1 – 1 / UFC 5 – 1 – 1)
Volgend gevecht: Antonina Shevchenko (UFN 173, 25-04-’20)
#11 Felice Herrig
(MMA 14 – 8 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Tecia Torres
(MMA 10 – 5 – 0 / UFC 6 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Mizuki Inoue (UFC on ESPN 8, 28-03-’20)
#13 Alexa Grasso
(MMA 11 – 3 – 0 / UFC 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Karolina Kowalkiewicz
(MMA 12 – 5 – 0 / UFC 5 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Yan Xiaonan (UFN 168, 22-02-’20)
#15 Amanda Ribas
(MMA 8 – 1 – 0 / UFC 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Randa Markos (UFN 170, 14-03-’20)
Eervolle vermeldingen
Brianna van Buren
Cortney Casey
Mackenzie Dern
Angela Hill
Virna Jandiroba
Randa Markos
Jamie Moyle (Invicta FC)
Viviane Pereira (Invicta FC)
Livia Renata Souza
Polyana Viana
Yan Xiaonan