breaking news

UFC Rankings

Laatst bijgewerkt: 22-07-’18

Pound for Pound
#1 Daniel Cormier
(MMA 21 – 1 – 0 – 1 / UFC 10 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#2 Demetrious Johnson
(MMA 28 – 2 – 1 / UFC 15 – 1 – 1)
Volgend Gevecht: TBA
#3 Max Holloway
(MMA 19 – 3 – 0 / UFC 15 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Conor McGregor ▼1
(MMA 21 – 3 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Georges St-Pierre
(MMA 26 – 2 – 0 / UFC 20 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 TJ Dillashaw
(MMA 15 – 3 – 0 / UFC 11 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Cody Garbrandt (UFC 227, 04-08-’18)
#7 Tyron Woodley ▲1
(MMA 18 – 3 – 1 / UFC 8 – 2 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#8 Stipe Miocic ▼1
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Khabib Nurmagomedov
(MMA 26 – 0 – 0 / UFC 10 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Robert Whittaker
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 11 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Cris Cyborg
(MMA 20 – 1 – 0 – 1 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Tony Ferguson
(MMA 23 – 3 – 0 / UFC 13 – 1 – 0)
Volgend gevecht:
#13 Amanda Nunes
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Cody Garbrandt
(MMA 11 – 1 – 0 / UFC 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TJ Dillashaw (UFC 227, 04-08-’18)
#15 Rose Namajunas
(MMA 8 – 3 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Frankie Edgar
Joanna Jedrzejczyk
Jon Jones
Yoel Romero
Heavyweight
#C Daniel Cormier
(MMA 21 – 1 – 0 – 1 / UFC 10 – 1 – 0 – 1)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Stipe Miocic
(MMA 18 – 3 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#2 Derrick Lewis
(MMA 19 – 6 – 0 – 1 / UFC 10 – 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Curtis Blaydes
(MMA 10 – 1 – 0 – 1 / UFC 5 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#4 Francis Ngannou
(MMA 11 – 3 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Alexander Volkov
(MMA 30 – 6 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Alistair Overeem
(MMA 43 – 17 – 0 – 1 / UFC 8 – 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Junior Dos Santos ▲1
(MMA 19 – 5 – 0 / UFC 13 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Mark Hunt ▼1
(MMA 13 – 12 – 1 – 1 / UFC 8 – 6 – 1 – 1)
Volgend gevecht: Alexey Oleynik (UFN 136, 15-09-’18)
#9 Marcin Tybura
(MMA 17 – 4 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Tai Tuivasa
(MMA 8 – 0 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Alexey Oleynik
(MMA 53 – 11 – 1 / UFC 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Mark Hunt (UFN 136, 15-09-’18)
#12 Andrei Arlovski
(MMA 27 – 16 – 0 – 1 / UFC 16 – 10 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Shamil Abdurakhimov (UFN 136, 15-09-’18)
#13 Stefan Struve
(MMA 28 – 11 – 0 / UFC 12 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Shamil Abdurakhimov
(MMA 18 – 4 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Andrei Arlovski (UFN 136, 15-09-’18)
#15 Justin Willis
(MMA 7 – 1 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Junior Albini
Josh Barnett (Cut)
Blagoy Ivanov
Timothy Johnson (Cut)
Ruslan Magomedov
Ben Rothwell
Dmitriy Sosnovskiy
Cain Velasquez
Fabricio Werdum
Adam Wieczorek
Light-Heavyweight
#C Daniel Cormier
(MMA 21 – 1 – 0 – 1 / UFC 10 – 1 – 0 – 1)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Alexander Gustafsson
(MMA 18 – 4 – 0 / UFC 10 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Volkan Oezdemir
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Glover Teixeira
(MMA 27 – 7 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Ilir Latifi
(MMA 14 – 5 – 0 – 1 / UFC 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Jan Blachowicz
(MMA 22 – 7 – 0 / UFC 5 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Jimi Manuwa
(MMA 17 – 4 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Ovince St. Preux
(MMA 23 – 11 – 0 / UFC 11 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Mauricio Rua
(MMA 25 – 11 – 0 / UFC 9 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Corey Anderson
(MMA 11 – 4 – 0 / UFC 8 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Misha Cirkunov
(MMA 13 – 4 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Dominick Reyes
(MMA 9 – 0 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Patrick Cummins
(MMA 10 – 5 – 0 / UFC 6 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Tyson Pedro
(MMA 7 – 2 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Gadzhimurad Antigulov
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Ion Cutelaba (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#15 Sam Alvey
(MMA 33 – 10 – 0 – 1 / UFC 10 – 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Antonio Rogerio Nogueira (UFN 137, 22-09-’18)
Eervolle vermeldingen
Jared Cannonier
Ion Cutelaba
Abdul-Kerim Edilov
Jordan Johnson
Jon Jones
Justin Ledet
Aleksandar Rakic
Antonio Rogerio Nogueira
Gökhan Saki
Anthony Smith
Gian Villante
Middleweight
#C Robert Whittaker
(MMA 20 – 4 – 0 / UFC 11 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Yoel Romero
(MMA 13 – 3 – 0 / UFC 9 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Luke Rockhold
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Chris Weidman
(MMA 14 – 3 – 0 / UFC 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Kelvin Gastelum
(MMA 16 – 3 – 0 – 1 / UFC 10 – 3 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#5 Ronaldo Souza
(MMA 25 – 6 – 0 – 1 / UFC 8 – 3 – 0)
Volgend gevecht: David Branch (UFC 230, 03-11-’18)
#6 Derek Brunson
(MMA 18 – 6 – 0 / UFC 9 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 David Branch
(MMA 22 – 4 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Ronaldo Souza (UFC 230, 03-11-’18)
#8 Paulo Costa
(MMA 12 – 0 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Israel Adesanya
(MMA 14 – 0 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Brad Tavares
(MMA 17 – 5 – 0 / UFC 12 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Antonio Carlos Junior
(MMA 10 – 2 – 0 – 1 / UFC 7 – 2 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#12 Uriah Hall
(MMA 13 – 9 – 0 / UFC 6 – 7 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Thiago Santos
(MMA 17 – 6 – 0 / UFC 9 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Elias Theodorou
(MMA 15 – 2 – 0 / UFC 7 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Krzysztof Jotko
(MMA 19 – 4 – 0 / UFC 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Adam Yandiev (UFN 136, 15-09-’18)
Eervolle vermeldingen
Eryk Anders
Vitor Belfort (Retired)
Michael Bisping (Retired)
Tim Boetsch
Tom Breese
Cezar Ferreira
Trevin Giles
Johny Hendricks
Jack Hermansson
Thales Leites
Lyoto Machida (Cut)
Gerald Meerschaert
Oskar Piechota
Anderson Silva
Welterweight
#C Tyron Woodley
(MMA 18 – 3 – 1 / UFC 8 – 2 – 1)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Colby Covington (Interim Champion)
(MMA 14 – 1 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Darren Till
(MMA 17 – 0 – 1 / UFC 5 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#3 Rafael Dos Anjos
(MMA 28 – 10 – 0 / UFC 17 – 8 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Stephen Thompson
(MMA 14 – 3 – 1 / UFC 9 – 3 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#5 Robbie Lawler
(MMA 28 – 12 – 0 – 1 / UFC 13 – 6 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Kamaru Usman
(MMA 13 – 1 – 0 / UFC 8 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Demian Maia
(MMA 25 – 9 – 0 / UFC 19 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Neil Magny
(MMA 21 – 6 – 0 / UFC 14 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Jorge Masvidal
(MMA 32 – 13 – 0 / UFC 9 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Santiago Ponzinibbio
(MMA 26 – 3 – 0 / UFC 8 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Leon Edwards
(MMA 16 – 3 – 0 / UFC 8 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Donald Cerrone
(MMA 33 – 11 – 0 – 1 / UFC 20 – 8 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Mike Perry (UFN 139, 10-11-’18)
#13 Gunnar Nelson
(MMA 16 – 3 – 1 / UFC 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Alex Oliveira
(MMA 19 – 4 – 1 – 2 / UFC 8 – 3 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#15 Dong Hyun Kim
(MMA 22 – 4 – 1 – 1 / UFC 13 – 4 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Warlley Alves
Siyar Bahadurzada
Bryan Barberena
Matt Brown
Carlos Condit
Lyman Good
Max Griffin
Li Jingliang
Alan Jouban
Ryan LaFlare
Vicente Luque
Jake Matthews
Tim Means
Yancy Medeiros
Sergio Moraes
Belal Muhammad
Mike Perry
Niko Price
Michel Prazeres
Danny Roberts
Tarec Saffiedine
Claudio Silva
Nordine Taleb
Elizeu Zaleski Dos Santos
Lightweight
#C Khabib Nurmagomedov
(MMA 26 – 0 – 0 / UFC 10 – 0 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Tony Ferguson
(MMA 23 – 3 – 0 / UFC 13 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Conor McGregor
(MMA 21 – 3 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Eddie Alvarez
(MMA 29 – 5 – 0 – 1 / UFC 4 – 2 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Dustin Poirier (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#4 Dustin Poirier
(MMA 23 – 5 – 0 – 1 / UFC 15 – 4 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Eddie Alvarez (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#5 Kevin Lee
(MMA 17 – 3 – 0 / UFC 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Edson Barboza
(MMA 19 – 6 – 0 / UFC 13 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Justin Gaethje
(MMA 18 – 2 – 0 / UFC 1 – 2 – 0)
Volgend gevecht: James Vick (UFN 135, 25-08-’18)
#8 Anthony Pettis
(MMA 21 – 7 – 0 / UFC 9 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Nate Diaz ▼1
(MMA 19 – 11 – 0 / UFC 14 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Al Iaquinta
(MMA 13 – 4 – 1 / UFC 8 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 James Vick
(MMA 13 – 1 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Justin Gaethje (UFN 135, 25-08-’18)
#12 Michael Chiesa
(MMA 13 – 4 – 0 / UFC 7 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Alexander Hernandez
(MMA 9 – 1 – 0 / UFC 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Olivier Aubin-Mercier (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#14 Daniel Hooker
(MMA 17 – 7 – 0 / UFC 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Francisco Trinaldo
(MMA 22 – 6 – 0 / UFC 12 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Olivier Aubin-Mercier
Gilbert Burns
Beneil Dariush
Evan Dunham
Paul Felder
Carlos Diego Ferreira
Gregor Gillespie
Bobby Green
Clay Guida
Rustam Khabilov
Islam Makhachev
Jim Miller
Charles Oliveira
Vinc Pichel
Leonardo Santos
Mairbek Taisumov
David Teymur
Featherweight
#C Max Holloway
(MMA 19 – 3 – 0 / UFC 15 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Brian Ortega
(MMA 14 – 0 – 0 – 1 / UFC 6 – 0 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#2 Jose Aldo
(MMA 26 – 4 – 0 / UFC 8 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Jeremy Stephens (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#3 Frankie Edgar
(MMA 23 – 6 – 1 / UFC 17 – 6 – 1)
Volgend gevecht: Chan Sung Jung (UFN 139, 10-11-’18)
#4 Jeremy Stephens
(MMA 28 – 14 – 0 / UFC 15 – 13 – 0)
Volgend gevecht: Jose Aldo (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#5 Cub Swanson
(MMA 25 – 9 – 0 / UFC 10 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Renato Moicano (UFC 227, 04-08-’18)
#6 Josh Emmett
(MMA 13 – 2 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Chad Mendes (New Ranking)
(MMA 18 – 4 – 0 / UFC 9 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Mirsad Bektic ▼1
(MMA 12 – 1 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Chan Sung Jung ▼1
(MMA 14 – 4 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Frankie Edgar (UFN 139, 10-11-’18)
#10 Renato Moicano ▼1
(MMA 12 – 1 – 1 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Cub Swanson (UFC 227, 04-08-’18)
#11 Alexander Volkanovski (New Ranking)
(MMA 18 – 1 – 0 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Ricardo Lamas ▼1
(MMA 18 – 7 – 0 / UFC 9 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Darren Elkins ▼3
(MMA 24 – 6 – 0 / UFC 14 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Zabit Magomedsharipov ▼1
(MMA 15 – 1 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Yair Rodriguez (UFC 228, 08-09-’18)
#15 Yair Rodriguez
(MMA 10 – 2 – 0 / UFC 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Zabit Magomedsharipov (UFC 228, 08-09-’18)
Eervolle vermeldingen
Arnold Allen
Makwan Amirkhani
Julio Arce
Enrique Barzola
Gabriel Benitez
Dennis Bermudez
Shane Burgos
Doo Ho Choi
Andre Fili
Rick Glenn
Michael Johnson
Myles Jury
Calvin Kattar
Jason Knight
Gilbert Melendez
Chas Skelly
Zubaira Tukhugov
Bantamweight
#C TJ Dillashaw
(MMA 15 – 3 – 0 / UFC 11 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: Cody Garbrandt (UFC 227, 04-08-’18)
#1 Cody Garbrandt
(MMA 11 – 1 – 0 / UFC 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TJ Dillashaw (UFC 227, 04-08-’18)
#2 Dominick Cruz
(MMA 22 – 2 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Raphael Assuncao
(MMA 27 – 5 – 0 / UFC 11 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Marlon Moraes
(MMA 21 – 5 – 1 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Jimmie Rivera
(MMA 21 – 2 – 0 / UFC 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: John Dodson (UFC 228, 08-09-’18)
#6 John Lineker
(MMA 31 – 8 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 John Dodson
(MMA 21 – 9 – 0 / UFC 9 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Jimmie Rivera (UFC 228, 08-09-’18)
#8 Aljamain Sterling
(MMA 15 – 3 – 0 / UFC 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Cody Stamann (UFC 228, 08-09-’18)
#9 Pedro Munhoz ▲1
(MMA 15 – 3 – 0 – 1 / UFC 5 – 3 – 0 – 1)
Volgend gevecht: Brett Johns (UFC 227, 04-08-’18)
#10 Cody Stamann ▼1
(MMA 17 – 1 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Aljamain Sterling (UFC 228, 08-09-’18)
#11 Rob Font
(MMA 15 – 4 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Alejandro Perez ▲1
(MMA 21 – 6 – 1 / UFC 7 – 1 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#13 Thomas Almeida ▼1
(MMA 22 – 3 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Brett Johns
(MMA 15 – 1 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Pedro Munhoz (UFC 227, 04-08-’18)
#15 Douglas Silva de Andrade (New Ranking)
(MMA 25 – 2 – 0 – 1 / UFC 3 – 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Iuri Alcantara
Renan Barao
Manny Bermudez
Bryan Caraway
Brian Kelleher
Matthew Lopez
Jose Quinonez
Ricardo Ramos
Eddie Wineland
Song Yadong
Rani Yahya
Petr Yan
Flyweight
#C Demetrious Johnson
(MMA 28 – 2 – 1 / UFC 15 – 1 – 1)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Henry Cejudo
(MMA 12 – 2 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Sergio Pettis
(MMA 17 – 3 – 0 / UFC 8 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Joseph Benavidez
(MMA 25 – 5 – 0 / UFC 12 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Ray Borg
(MMA 11 – 3 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Jussier Formiga
(MMA 21 – 5 – 0 / UFC 7 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 John Moraga
(MMA 19 – 6 – 0 / UFC 8 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Deiveson Alcantara Figueiredo (UFN 135, 25-08-’18)
#7 Wilson Reis
(MMA 22 – 9 – 0 / UFC 6 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Alexandre Pantoja
(MMA 19 – 3 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Dustin Ortiz ▲1
(MMA 18 – 7 – 0 / UFC 7 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Matheus Nicolau (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#10 Brandon Moreno
(MMA 14 – 5 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Ben Nguyen
(MMA 17 – 7 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Matheus Nicolau
(MMA 13 – 2 – 1 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Dustin Ortiz (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#13 Timothy Elliott
(MMA 16 – 8 – 1 / UFC 4 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Deiveson Alcantara Figueiredo
(MMA 14 – 0 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: John Moraga (UFN 135, 25-08-’18)
#15 Ulka Sasaki
(MMA 21 – 5 – 2 / UFC 4 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Ryan Benoit
Magomed Bibulatov
Jarred Brooks
Naoki Inoue
Joseph Morales
Alex Perez
Matt Schnell
Louis Smolka (Cut)
Jose Torres
Women’s Featherweight
#C Cris Cyborg
(MMA 20 – 1 – 0 – 1 / UFC 5 – 0 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Megan Anderson
Tonya Evinger
Holly Holm
Yana Kunitskaya
Germaine de Randamie
Women’s Bantamweight
#C Amanda Nunes
(MMA 16 – 4 – 0 / UFC 9 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Holly Holm
(MMA 12 – 4 – 0 / UFC 5 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Ketlen Vieira
(MMA 10 – 0 – 0 / UFC 4 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Julianna Peña
(MMA 9 – 3 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Raquel Pennington
(MMA 9 – 7 – 0 / UFC 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Germaine de Randamie
(MMA 7 – 3 – 0 / UFC 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Cat Zingano
(MMA 10 – 3 – 0 / UFC 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Marion Reneau
(MMA 9 – 4 – 1 / UFC 5 – 3 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#8 Sara McMann
(MMA 11 – 5 – 0 / UFC 5 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Aspen Ladd
(MMA 6 – 0 – 0 / UFC 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Bethe Correia
(MMA 10 – 3 – 1 / UFC 4 – 3 – 1)
Volgend gevecht: Irene Aldana (UFC 227, 04-08-’18)
#11 Lina Länsberg
(MMA 8 – 3 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Irene Aldana
(MMA 7 – 4 – 0 / UFC 1 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Bethe Correia (UFC 227, 04-08-’18)
#13 Lucie Pudilova
(MMA 8 – 2 – 0 / UFC 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Sarah Moras
(MMA 5 – 4 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Gina Mazany
(MMA 5 – 2 – 0 / UFC 1 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Ronda Rousey
Leslie Smith (Cut)
Women’s Flyweight
#C Nicco Montaño
(MMA 5 – 2 – 0 / UFC 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Valentina Shevchenko (UFC 228, 08-09-’18)
#1 Valentina Shevchenko
(MMA 15 – 3 – 0 / UFC 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Nicco Montano (UFC 228, 08-09-’18)
#2 Sijara Eubanks
(MMA 3 – 2 – 0 / UFC 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Alexis Davis
(MMA 19 – 7 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Katlyn Chookagian (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#4 Liz Carmouche ▲3
(MMA 12 – 6 – 0 / UFC 4 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Roxanne Modafferi ▼1
(MMA 22 – 15 – 0 / UFC 1 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Lauren Murphy ▼1
(MMA 10 – 4 – 0 / UFC 2 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Katlyn Chookagian ▼1
(MMA 10 – 1 – 0 / UFC 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Alexis Davis (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#8 Jessica Eye
(MMA 13 – 6 – 0 – 1 / UFC 3 – 5 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#9 Barb Honchak
(MMA 10 – 5 – 0 / UFC 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Jessica-Rose Clark
(MMA 8 – 5 – 0 / UFC 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Ashlee Evans-Smith
(MMA 6 – 3 – 0 / UFC 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Andrea Lee
(MMA 9 – 2 – 0 / UFC 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Mara Romero Borella
(MMA 12 – 5 – 0 / UFC 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Montana Stewart-De La Rosa ▲1
(MMA 9 – 4 – 0 / UFC 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Paige VanZant ▼1
(MMA 7 – 3 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Eervolle vermeldingen
Shana Dobson
Melinda Fabian
Ji Yeon Kim
Justin Kish
Veronica Macedo
Jennifer Maia
Lauren Mueller
Rachael Ostovich-Berdon
Gillian Robertson
Women’s Strawweight
#C Rose Namajunas
(MMA 8 – 3 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Joanna Jedrzejczyk
(MMA 14 – 2 – 0 / UFC 8 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Tecia Torres (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#2 Jessica Andrade
(MMA 18 – 6 – 0 / UFC 9 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Karolina Kowalkiewicz (UFC 228, 08-09-’18)
#3 Claudia Gadelha
(MMA 16 – 3 – 0 / UFC 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Karolina Kowalkiewicz
(MMA 12 – 2 – 0 / UFC 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Jessica Andrade (UFC 228, 08-09-’18)
#5 Tecia Torres
(MMA 10 – 2 – 0 / UFC 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Joanna Jedrzejczyk (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#6 Carla Esparza
(MMA 14 – 5 – 0 / UFC 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Tatiana Suarez (UFC 228, 08-09-’18)
#7 Michelle Waterson
(MMA 15 – 6 – 0 / UFC 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Felice Herrig
(MMA 14 – 7 – 0 / UFC 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Tatiana Suarez
(MMA 7 – 0 – 0 / UFC 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Carla Esparza (UFC 228, 08-09-’18)
#10 Cortney Casey-Sanchez
(MMA 7 – 6 – 0 / UFC 3 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Angela Hill (UFN 135, 25-08-’18)
#11 Alexa Grasso
(MMA 10 – 2 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Randa Markos
(MMA 8 – 5 – 0 / UFC 4 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Nina Ansaroff (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#13 Nina Ansaroff
(MMA 8 – 5 – 0 / UFC 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Randa Markos (UFC on FOX 30, 28-07-’18)
#14 Joanne Calderwood
(MMA 11 – 3 – 0 / UFC 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Kalindra Faria (UFN 135, 25-08-’18)
#15 Angela Hill
(MMA 8 – 4 – 0 / UFC 3 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Cortney Casey Sanchez (UFN 135, 25-08-’18)
Eervolle vermeldingen
Poliana Botelho
Cynthia Calvillo
Mackenzie Dern
Maryna Moroz
Jamie Moyle
Viviane Pereira
Polyana Viana
Yan Xiaonan