breaking news

Glory Rankings

Laatst bijgewerkt: 22-04-’18

Heavyweight
#C Rico Verhoeven
(KB 53 – 10 – 1 / Glory 16 – 1 – 1)
Volgend Gevecht: Mladen Brestovac (Glory 54, 02-06-’18)
#1 Benjamin Adegbuyi
(KB 30 – 4 – 0 / Glory 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Guto Inocente
(KB 35 – 8 – 0 / Glory 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 D’Angelo Marshall
(KB 17 – 3 – 0 / Glory 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Jamal Ben Saddik
(KB 32 – 6 – 0 / Glory 7 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Jahfarr Wilnis (Glory 53, 12-05-’18)
#5 Ismael Londt
(KB 39 – 8 – 1 / Glory 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Anderson Silva
(KB 41 – 17 – 1 / Glory 8 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Mladen Brestovac
(KB 51 – 12 – 1 / Glory 3 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: Rico Verhoeven (Glory 54, 02-06-’18)
#8 Junior Tafa
(KB 18- 3 – 0 / Glory 1 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Jahfarr Wilnis
(KB 30 – 8 – 1 / Glory 4 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Jamal Ben Saddik (Glory 53, 12-05-’18)
#10 Tomas Mozny
(KB 20 – 6 – 0 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Daniel Skvor
(KB 25 – 7 – 2 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Nicolas Wamba (New)
(KB 49 – 7 – 0 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Câtâlin Morosanu (New)
(KB 25 – 7 – 2 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Anthony McDonald (New)
(KB 8 – 2 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Light-Heavyweight
#C Artem Vakhitov
(KB 19 – 5 – 0 / Glory 8 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Pavel Zhuravlev
(KB 71 – 11 – 0 / Glory 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Ariel Machado
(KB 47 – 9 – 0 / Glory 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Zinedine Hameur-Lain
(KB 58 – 15 – 1 / Glory 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Michael Duut (Glory 53, 12-05-’18)
#4 Michael Duut
(KB 42 – 9 – 0 / Glory 5 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Zinedine Hameur-Lain (Glory 53, 12-05-’18)
#5 Danyo Ilunga
(KB 58 – 13 – 0 / Glory 7 – 6 – 0)
Volgend gevecht: Fraser Weightman (Glory 54, 02-06-’18)
#6 Myron Dennis
(KB 18 – 6 – 0 / Glory 0 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Saulo Cavalari
(KB 60 – 5 – 0 / Glory 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Mourad Bouzidi
(KB 80 – 23 – 2 / Glory 7 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Ivan Galaz
(KB 57 – 6 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Fraser Weightman (New)
(KB 21 – 1 – 0 / Glory 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Danyo Ilunga (Glory 54, 02-06-’18)
#11Karl Roberson
(KB 0 – 3 – 0 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12Brian Collette (New)
(KB 23 – 5 – 0 / Glory 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Middleweight
#C Alex Pereira
(KB 27 – 6 – 0 / Glory 5 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Yousri Belgaroui
(KB 23 – 4 – 0 / Glory 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Jason Wilnis (Glory 53, 12-05-’18)
#2 Simon Marcus
(KB 48 – 4 – 2 / Glory 7 – 3 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#3 Jason Wilnis
(KB 30 – 7 – 1 / Glory 8 – 6 – 0)
Volgend gevecht: Yousri Belgaroui (Glory 53, 12-05-’18)
#4 Robert Thomas
(KB 11 – 5 – 0 / Glory 5 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Israel Adesanya
(KB 65 – 4 – 0 / Glory 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Dustin Jacoby
(KB 10 – 8 – 0 / Glory 7 – 8 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Joe Taylor
(KB 2 – 1 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Mike Lemaire
(KB 20 – 5 – 0 / Glory 5 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Warren Thompson
(KB 8 – 7 – 0 / Glory 1 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Chris Camozzi 
(KB 1 – 1 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Quinton O’Brein 
(KB 2 – 1 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Wei Zhou (New)
(KB 6 – 0 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Andre Walker (New)
(KB 2 – 2 – 0 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Ariel Sepulveda (New)
(KB 6 – 3 – 0 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Welterweight
#C Harut Grigorian
(KB 47 – 11 – 0 / Glory 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Alim Nabiyev (Glory 54 02-06-’18)
#1 Alim Nabiyev
(KB 49 – 6 – 0 / Glory 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Harut Grigorian (Glory 54 02-06-’18)
#2 Murthel Groenhart
(KB 67 – 23 – 3 / Glory 10 – 7 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#3 Cedric Doumbé
(KB 68 – 6 – 1 / Glory 5 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Thongchai Sitsongpeenong (Glory 53, 12-05-’18)
#4 Yoann Kongolo
(KB 65 – 9 – 0 / Glory 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Eyevan Danenberg
(KB 28 – 6 – 0 / Glory 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Antoine Pinto
(KB 133 – 38 – 1 / Glory 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Thongchai Sitsongpeenong
(KB 136 – 35 – 0 / Glory 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Cedric Doumbé (Glory 53, 12-05-’18)
#8 Alan Scheinson
(KB 49 – 6 – 0 / Glory 1 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Mohammed Jaraya (Glory 53, 12-05-’18)
#9 Nieky Holzken
(KB 90 – 14 – 0 / Glory 11 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Mohammed Jaraya
(KB 64 – 6 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Alan Scheinson (Glory 53, 12-05-’18)
#11 Jamie Bates (New)
(KB 24 – 7 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Tommie King (Glory 54 02-06-’18)
#12 Miles Simson (New)
(KB 64 – 7 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Richard Abraham (New)
(KB 13 – 5 – 0 / Glory 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Adam Hadfield  (Glory 54 02-06-’18)
#14 Daniel Morales (New)
(KB 1 – 5 – 0 / Glory 1 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Máximo Suárez (New)
(KB 38 – 4 – 0 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Lightweight
#C Sitthichai Sitsongpeenong
(KB 115 – 30 – 5 / Glory 8 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: Tyjani Beztati (Glory 53, 12-05-’18)
#1 Marat Grigorian
(KB 50 – 10 – 2 / Glory 5 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Liu Xu (Glory 54, 02-06-’18)
#2 Christian Baya
(KB 61 – 5 – 1 / Glory 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Josh Jauncey (Glory 54, 02-06-’18)
#3 Tyjani Beztati
(KB 16 – 2 – 0 / Glory 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Sitthichai Sitsongpeenong (Glory 53, 12-05-’18)
#4 Stoyan Koprivlenski
(KB 9 – 2 – 0 / Glory 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Josh Jauncey
(KB 28 – 7 – 0 / Glory 7 – 5 – 0)
Volgend gevecht: Christian Baya (Glory 54, 02-06-’18)
#6 Niclas Larsen
(KB 47 – 10 – 2 / Glory 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Itay Gershon
(KB 12 – 4 – 0 / Glory 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Elvis Gashi
(KB 20 – 0 – 0 / Glory 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: William Goldie-Galloway (Glory 54, 02-06-’18)
#9 Yodkhunpon Sitmonchai
(KB 89 – 28 – 1 / Glory 1 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Xu Liu (New)
(KB 12 – 3 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 William Goldie-Galloway (New)
(KB 0 – 0 – 0 / Glory 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Elvis Gashi (Glory 54, 02-06-’18)
#12 Chris Tapia (New)
(KB 0 – 0 – 0 / Glory 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Chris Lukasa (New)
(KB 0 – 0 – 0 / Glory 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Abdou Karim Chorr (New)
(KB 33 – 6 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Jae Gil Noh (New)
(KB 30 – 13 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Featherweight
#C Robin van Roosmalen
(KB 39 – 7 – 0 / Glory 16 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Serhiy Adamchuk
(KB 35 – 8 – 0 / Glory 7 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Azize Hlali (Glory 53, 12-05-’18)
#2 Petchpanomrung Kiatmookao
(KB 158 – 36 – 2 / Glory 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Abdellah Ezbiri (Glory 53, 12-05-’18)
#3 Kevin VanNostrand
(KB 17 – 2 – 0 / Glory 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Abdellah Ezbiri
(KB 45 – 12 – 1 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Petchpanomrung Kiatmookao (Glory 53, 12-05-’18)
#5 Matt Embree
(KB 39 – 8 – 0 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Anvar Boynazarov
(KB 91 – 24 – 2 / Glory 2 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Bailey Sugden (Glory 54, 02-06-’18)
#7 Zakaria Zouggary
(KB 31 – 4 – 1 / Glory 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Aleksei Ulianov
(KB 21 – 3 – 1 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Chenglong Zhang
(KB 45 – 6 – 0 / Glory 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Adrian Maxim (Glory 54, 02-06-’18)
#10 Bailey Sugden
(KB 11 – 2 – 0 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Anvar Boynazarov (Glory 54, 02-06-’18)
#11 Masaya Kubo
(KB 17 – 9 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Massaro Glunder (New)
(KB 30 – 11 – 4 / Glory 2 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Azize Hlali (New)
(KB 99 – 16 – 1 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Quade Taranaki (New)
(KB 5 – 5 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Mo Abdurahman (New)
(KB 24 – 7 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Super Bantamweight
#C Anissa Meksen
(KB 95 – 3 – 0 / Glory 4 – 0 – 0)
Volgend Gevecht: Amel Dehby  (Glory 53, 12-05-’18)
#1 Tiffany van Soest
(KB 18 – 2 – 1 / Glory 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Amel Dehby
(KB 29 – 1 – 0 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Anissa Meksen (Glory 53, 12-05-’18)
#3 Isis Verbeek
(KB 9 – 4 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Jady Menezes
(KB 10 – 1 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Irina Mazepa
(KB 10 – 19 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Esma HassHass
(KB 9 – 3 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Daniela Graf
(KB 25 – 8 – 1 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Funda Alkayis
(KB 32 – 5 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Jiwaen Lee
(KB 13 – 3 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Jessica Gladstone
(KB 6 – 7 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Vanessa de Waele
(KB 0 – 2 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Elise Faratiana Razanabahoaka (New)
(KB 0 – 0 – 0 / Glory 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA