breaking news

Glory Rankings

Laatst bijgewerkt: 12-07-’18

Heavyweight
#C Rico Verhoeven
(KB 54 – 10 – 1 / Glory 17 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: TBA (Glory 59, 29-09-’18)
#1 Benjamin Adegbuyi
(KB 30 – 5 – 0 / Glory 10 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Jahfarr Wilnis (Glory 58, 14-09-’18)
#2 Guto Inocente
(KB 35 – 8 – 0 / Glory 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 D’Angelo Marshall
(KB 17 – 3 – 0 / Glory 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Ismael Londt
(KB 39 – 8 – 1 / Glory 3 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Jahfarr Wilnis
(KB 31 – 9 – 1 / Glory 5 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Benjamin Adegbuyi (Glory 58, 14-09-’18)
#6 Jamal Ben Saddik▲1
(KB 31 – 7 – 0 / Glory 7 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#7 Mladen Brestovac▲1
(KB 56 – 13 – 1 / Glory 3 – 4 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#6 Anderson Silva▼2
(KB 42 – 17 – 1 / Glory 8 – 9 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Junior Tafa
(KB 18- 3 – 0 / Glory 1 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Anthony McDonald (Glory 55, 20-07-’18)
#10 Tomas Mozny
(KB 20 – 6 – 0 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Daniel Skvor
(KB 25 – 7 – 2 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Anthony McDonald▲2
(KB 8 – 2 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Junior Tafa (Glory 55, 20-07-’18)
#13 Câtâlin Morosanu 
(KB 44 – 11 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Nicolas Wamba ▼2
(KB 49 – 7 – 0 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Light-Heavyweight
#C Artem Vakhitov
(KB 19 – 5 – 0 / Glory 8 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: Danyo Ilunga (Glory 56, 10-08-’18)
#1 Pavel Zhuravlev
(KB 72 – 11 – 0 / Glory 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Ariel Machado
(KB 47 – 9 – 0 / Glory 3 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Zinedine Hameur-Lain
(KB 60 – 15 – 0 / Glory 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Danyo Ilunga▲1
(KB 59 – 13 – 0 / Glory 8 – 6 – 0)
Volgend gevecht: Artem Vakhitov (Glory 56, 10-08-’18)
#5 Michael Duut▼1
(KB 42 – 10 – 0 / Glory 5 – 6 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Myron Dennis
(KB 20 – 7 – 0 / Glory 0 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Danny Mitchell (Glory 56, 10-08-’18)
#8 Mourad Bouzidi▲1
(KB 80 – 23 – 2 / Glory 7 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Saulo Cavalari▼1
(KB 60 – 6 – 0 / Glory 7 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Fraser Weightman▲1
(KB 21 – 2 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Karl Roberson▲1
(KB 0 – 3 – 0 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Brian Collette
(KB 23 – 5 – 0 / Glory 4 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Middleweight
#C Alex Pereira
(KB 27 – 6 – 0 / Glory 5 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: Yousri Belgaroui (Glory 55, 20-07-’18)
#1 Yousri Belgaroui
(KB 24 – 4 – 0 / Glory 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Alex Pereira (Glory 55, 20-07-’18)
#2 Simon Marcus
(KB 48 – 4 – 2 / Glory 7 – 3 – 1)
Volgend gevecht: Jason Wilnis (Glory 56, 10-08-’18)
#3 Jason Wilnis
(KB 30 – 8 – 1 / Glory 8 – 6 – 0)
Volgend gevecht: Simon Marcus (Glory 56, 10-08-’18)
#4 Robert Thomas
(KB 11 – 5 – 0 / Glory 5 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Dustin Jacoby▲1
(KB 10 – 8 – 0 / Glory 7 – 8 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Joe Taylor▲1
(KB 2 – 1 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Jacob Rodriguez (Glory 55, 20-07-’18)
#7 Mike Lemaire▲1
(KB 20 – 5 – 0 / Glory 5 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Warren Thompson▲1
(KB 8 – 7 – 0 / Glory 1 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Chris Camozzi ▲1
(KB 1 – 1 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: John King (Glory 56, 10-08-’18)
#10 Matt Baker (New)
(KB 21 – 6 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Ivan Galaz (New)
(KB 6 – 0 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Andre Walker ▲1
(KB 2 – 2 – 0 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Ariel Sepulveda ▲1
(KB 6 – 3 – 0 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Welterweight
#C Harut Grigorian
(KB 48 – 11 – 0 / Glory 7 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#1 Alim Nabiyev
(KB 49 – 7 – 0 / Glory 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#2 Cedric Doumbé
(KB 69 – 6 – 1 / Glory 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Alan Scheinson (Glory 55, 20-07-’18)
#3 Murthel Groenhart
(KB 67 – 23 – 3 / Glory 10 – 7 – 0)
Volgend Gevecht: TBA (Glory 59, 29-09-’18)
#4 Eyevan Danenberg
(KB 28 – 6 – 0 / Glory 5 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Yoann Kongolo
(KB 65 – 9 – 0 / Glory 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Jamie Bates▲5 
(KB 25 – 7 – 0 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Mark Timms (TBA)
#7 Antoine Pinto▼1
(KB 133 – 37 – 1 / Glory 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Thongchai Sitsongpeenong▼1
(KB 137 – 37 – 0 / Glory 2 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Alan Scheinson▼1
(KB 51 – 6 – 0 / Glory 2 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Cédric Doumbé (Glory 55, 20-07-’18)
#10 Nieky Holzken▼1
(KB 90 – 14 – 0 / Glory 11 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Mohammed Jaraya▼1
(KB 64 – 6 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA (Glory 59, 29-09-’18)
#12 Miles Simson 
(KB 64 – 13 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Richard Abraham 
(KB 13 – 6 – 0 / Glory 6 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA (Glory 58, 15-08-’18)
#14 Daniel Morales 
(KB 1 – 5 – 0 / Glory 1 – 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Máximo Suárez 
(KB 38 – 4 – 0 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Lightweight
#C Sitthichai Sitsongpeenong
(KB 120 – 30 – 5 / Glory 9 – 1 – 0)
Volgend Gevecht: Marat Grigorian (Glory 57, 25-08-’18)
#1 Marat Grigorian
(KB 51 – 10 – 1 / Glory 6 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Sitthichai Sitsongpeenong (Glory 57, 25-08-’18)
#2 Tyjani Beztati▲1
(KB 16 – 2 – 0 / Glory 6 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Josh Jauncey▲2
(KB 29 – 8 – 0 / Glory 8- 5 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Christian Baya▼2
(KB 60 – 7 – 1 / Glory 4 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Stoyan Koprivlenski▼1
(KB 9 – 2 – 0 / Glory 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Elvis Gashi▲2
(KB 21 – 0 – 0 / Glory 3 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Nick Chasteen (Glory 55, 20-07-’18)
#7 Itay Gershon
(KB 15 – 4 – 0 / Glory 2 – 0 – 0)
Volgend gevecht: Trevor Ragin (Glory 55, 20-07-’18)
#8 Yodkhunpon Sitmonchai▲1
(KB 90 – 29 – 1 / Glory 1 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Xu Liu▲1
(KB 17 – 4 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Junchen Zhao (Glory 57, 25-08’18)
#10 William Goldie-Galloway▲1
(KB 13 – 5 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Diego Llamas (New)
(KB 11 – 3 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Chris Tapia
(KB 0 – 0 – 0 / Glory 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Chris Lukasa
(KB 0 – 0 – 0 / Glory 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#14 Abdou Karim Chorr
(KB 33 – 6 – 0 / Glory 1 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Jae Gil Noh
(KB 30 – 13 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
Featherweight
#C Robin van Roosmalen
(KB 40 – 7 – 0 / Glory 16 – 3 – 0)
Volgend Gevecht: TBA
#1 Serhiy Adamchuk
(KB 37 – 9 – 0 / Glory 8 – 4 – 0)
Volgend gevecht: Anvar Boynazarov (Glory 56, 10-08-’18)
#2 Petchpanomrung Kiatmookao
(KB 159 – 36 – 2 / Glory 6 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Kevin VanNostrand (Glory 55, 20-07-’18)
#3 Kevin VanNostrand
(KB 17 – 2 – 0 / Glory 5 – 2 – 0)
Volgend gevecht: Petchpanomrung Kiatmookao (Glory 55, 20-07-’18)
#4 Abdellah Ezbiri
(KB 46 – 13 – 1 / Glory 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Matt Embree
(KB 39 – 8 – 0 / Glory 2 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Anvar Boynazarov
(KB 91 – 24 – 2 / Glory 2 – 3 – 0)
Volgend gevecht: Serhiy Adamchuk (Glory 56, 10-08-’18)
#7 Fabio Pinca (New)
(KB 107 – 30 – 4 / Glory 1 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Zakaria Zouggary▼1
(KB 31 – 4 – 1 / Glory 3 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Aleksei Ulianov▲1
(KB 21 – 3 – 1 – 1 / Glory 0 – 2 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#10 Victor Pinto ▼2
(KB 24 – 7 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Nate Richardson (Glory 55, 20-07-’18)
#11 Chenglong Zhang
(KB 46 – 6 – 0 / Glory 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Azize Hlali▼3
(KB 99 – 16 – 1 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#13 Bailey Sugden▼1
(KB 11 – 2 – 0 – 1 / Glory 2 – 1 – 0 – 1)
Volgend gevecht: TBA
#14 Masaya Kubo▼1
(KB 17 – 9 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#15 Massaro Glunder▼1
(KB 30 – 11 – 4 / Glory 2 – 3 – 0)
Volgend gevecht: TBA (Glory 55, 20-07-’18)
Super Bantamweight
#C Anissa Meksen
(KB 96 – 3 – 0 / Glory 5 – 0 – 0)
Volgend Gevecht: Jady Menezes (Glory 56, 10-08-’18)
#1 Tiffany van Soest
(KB 18 – 3 – 1 / Glory 4 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Sofia Olofsson (Glory 55, 20-07-’18)
#2 Amel Dehby
(KB 32 – 2 – 0 / Glory 2 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#3 Isis Verbeek
(KB 9 – 4 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#4 Jady Menezes
(KB 10 – 1 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: Anissa Meksen (Glory 56, 10-08-’18)
#5 Irina Mazepa
(KB 10 – 19 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#6 Esma HassHass
(KB 9 – 3 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#5 Daniela Graf
(KB 25 – 8 – 1 / Glory 0 – 2 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#8 Funda Alkayis
(KB 32 – 5 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#9 Jiwaen Lee
(KB 13 – 3 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#10 Jessica Gladstone
(KB 6 – 7 – 0 / Glory 1 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#11 Vanessa de Waele
(KB 0 – 2 – 0 / Glory 0 – 1 – 0)
Volgend gevecht: TBA
#12 Elise Faratiana Razanabahoaka 
(KB 0 – 0 – 0 / Glory 0 – 0 – 0)
Volgend gevecht: TBA