breaking news

MMA/Kickboks gala The Trials of Woerden 6 pakt groots uit

May 17th, 2017 | by Lennart Van Arendonk
MMA/Kickboks gala The Trials of Woerden 6 pakt groots uit
MMA
0

Aanstaande zaterdag 20 mei 2017 organiseert The Trails of Woerden weer een nieuw Mixed Martial Arts (MMA) en Kickboks evenement. Het is aan Sporthal Snellerpoort om de ring te ontvangen en de aanwezige vechters het podium te bieden voor de strijd. Het aanwezige publiek wordt getrakteerd op kickbokspartijen in de J/N/C/B en A klasse en zowel amateur als professionele MMA partijen. Vechters zullen uitkomen voor onder andere Sportcentrum Woerden, Team Schreiber, Kops Gym, Ram’s Thai/Amici, Amsterdam Training, Tabonon Zwolle en CFA.

Dit is het programma zoals bekend is bij Round 1 Network (R1N):

J-klasse – Kimberley Huiser (Ubeda Sports) vs. Joy vd Heuvel (Beekwilder/Noudri)
J-klasse – Zoe Haccou (Ram’s Thai) vs. Manar Thoumani (Beekwilder/Noudri)
J-klasse – Teun van Nimwegen (Ram’s Thai) vs. TBA
J-klasse – Djairo Schut (SportsArt Den Helder) vs. Dean van Meegen (Jellema)
J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura Katwijk) vs. Salah Sharki (Ubeda Sports)
J-klasse – Ilijah Tjon (Jellema) vs. Djayden Dubois (RTB Sport)
J-klasse – Jaera Haurissa (Pro Elite) vs. David Casal Moldes (Team Schreiber)
J-klasse – Thomas Gresnight (Ram’s Thai) vs. Andy Fortier (Ubeda Sports)
J-klasse – Berra Das (Fighting4all) vs. Quinty van Dijk (RTB Sport)
N-klasse – Anthonie Schroder (Ram’s Thai) vs. Deja van Rossum (Ubeda Sports)
N-klasse – Mohcine Bouazza (Bengala Gym) vs. Nadir Elhoubi (Jellema)
N-klasse – Mohammed Tetouani (LV Boxing) vs. Mathew Vermeulen (Roundhouse Gym)
N-klasse – Kursad Tunc (Flexx Gym Gouda) vs. Jarco van Oostwaard (Saichon Evolution)
N-klasse – Lois Pattiasina (Bengala Gym) vs. Dean Jonkergouw (Jellema)
N-klasse – Adil Bouhakourte (Flexx Gym Gouda) vs. Michel Giljam (Fit2Fight)
N-klasse – Omar Rahmoun (Ubeda Sports) vs. Firass Taghi (FFC Verstegen)
N-klasse – Ronin Prinsen (CFA) vs. Hamza Agnes (Team Bastov)
C-klasse – Adil Derrazzi (SP Bolnes) vs. Nikos Ikonomoupolos (Ubeda Sports)
C-klasse – Arjen van Houven (Pro Elite) vs. Ritchie Verwaaien (Ubeda Sports)
B-klasse – Jasper Bout (Team Bastov) vs. Zakaria Akkouh (Beekwilder/Noudri)
B-klasse – Melanie vd Ijssel (Ram’s Thai) vs. Veronique Hagenaars (Gottmers Gym)
B-klasse – Soulayman Battah (Jellema) vs. Marel Oliviera (Soares)
A-klasse – Sami Lamiri (Mejiro Amterdam) vs. TBA
MMA – Jacub Adwent (Budo Academy Physical) vs. Jahyanthi Daniel (Watson Sports)
MMA – Davey van Eijk (CFA) vs. Pieter Verschuuren (Victory Fight Academy)
MMA – Ismael El Hassani (Ruthless) vs. Senol Yazizi (Tatsujin Dojo)
MMA – Marouae Lhani (Tatsujin Dojo) vs. Necher Muhammed (Amsterdam Training)
MMA – Rolan vd Akker (CFA) vs. Rodney Oosterbeek (Amsterdam Training)
MMA – Pieter Verschuuren (Victory Fight Academy) vs. Mehmet Ates (Team Schreiber)
MMA (pro) – Reino Koelemeij (Pro Elite) vs. Melvin Suijdam (Kops Gym)
MMA – Elkin Ramirez (Ram’s Thai/Amici) vs. Damian Kielholtz (Amsterdam Training)
MMA – Wesley Prins (Team Schreiber) vs. Arno Mastenbroek (BudoAcademy)
MMA – Sonny Gallman (Ram’s Thai/Amici) vs. Diego Wijnruit (Amsterdam Training)
MMA – Pearl Biervliet (Watson Sports) vs. Hilke Heijmans (Amsterdam Training)
MMA – Bart van Eden (Budo Academy Physical) vs. Gino van Steenis (MMA Vlaardingen)
MMA – Tim Koorevaar (Budo Academy Physical) vs. Ruhan Khancan (Tabonon Zwolle)
MMA – Corne Schiermanni (CFA) vs. Kamil Traczynski (Tabonon Zwolle)

De professionele MMA partij zal gaan tussen de Pro Elite vechter Reino Koelemeij en Kops Gym vechter Melvin Suijdam. het publiek wordt om 18:00 uur verwacht in sporthal Snellerpoort aan de Steinhagenseweg in Woerden.

Comments are closed.